Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

Radosť zaručená

Prezrieť všetko

Prečo darčeky z Manufaktury?

Radosť zaručená! U nás dokážete vyriešiť vianočné darčeky pre všetkých Vašich blízkych.

Inšpirujte sa v našom darčekovom sprievodcovi. Rozmanitý výber kozmetiky a doplnkov zaručuje perfektné a originálne darčeky pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórií.

Vybrať si môžete z mnohých hotových darčekových setov, ktoré sú pripravené potešiť obdarovaných. Darčekové balíčky pre ženy, pre mužov aj pre celú rodinu sú dotiahnuté do posledného detailu. Nezabudnite, že Vianoce sú za dverami…

Ste priaznivcom kreativity a udržateľnosti? V ponuke nájdete aj darčeky BEZ OBALU, ktoré sú v poslednej dobe veľkým trendom. Fantázii sa medze nekladú.

Presvedčte sa o tom, že je darček z Manufaktury tá správna voľba – prekvapí, poteší, zaujme a vyvolá úsmev na tvári…

 

Vedeli ste, že…?

♥ Vianočné balíčky Manufaktura sú medzi zákazníkmi mimoriadne obľúbené najmä vďaka poctivej kvalite, českej tradícii a krásnemu dizajnu. Osvedčené kombinácie produktov a originálne darčekové balenie tvoria z kozmetických setov dokonalý vianočný darček, s ktorým nikdy nešliapnete vedľa a zaručene potešíte.

♥ Manufaktura doťahuje darčekové balíčky do posledného detailu. Produkty sú ukryté v prekrásnej, papierovej, v ČR vyrobenej krabičke s krásnym dizajnom, ktorý vytvorila milá výtvarníčka Diana Delevová. Vďaka darčekovému baleniu je balíček ihneď pripravený potešiť obdarovaného.

♥ Každý rok predstavujeme mnoho noviniek a nové limitované edície, vďaka čomu nemôžete šliapnuť vedľa.

♥ Zakladáme si na poctivosti a tradičných receptúrach české pivo na vlasy, karlovarská žriedlová soľ, výťažky z bylín, esenciálne oleje,…)

♥ Sledujeme aktuálne kozmetické trendy a zapracovávame ich do receptúr kozmetických výrobkov.

♥ Drvivá väčšina produktov je vegánska.

♥ Netestujeme na zvieratách sme držiteľmi certifikátu HCS.

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.