Objavte novú limitovanú edíciu LESNÉ OVOCIE

Domáce kúpele

MANUFAKTURA - Vaše domáce kúpele

Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu a preto si zaslúžime rozmaznávanie, hýčkanie a poctivú starostlivosť. Príjemný relaxačný rituál premení ktorúkoľvek kúpeľňu na malé domáce kúpele a pomôže nám odpútať sa od každodenných problémov, dosiahnuť fyzickú i psychickú úľavu a na chvíľku si jednoducho oddýchnuť.

Ponúkame Vám poctivú kozmetiku plnú prírody, praktické doplnky a prinášame Vám originálne recepty na domáce kúpele, rituály krásy i odpočinku. Je už len na Vás, či si vyberiete Antistresový rituál s vôňou levandule, Medovkový rituál pre sladký spánok, Osviežujúci mätový rituál pre unavené nohy, Ružový romantický rituál alebo sa necháte nalákať niektorým z našich ďalších skvelých tipov. Inšpirujte sa, vytvorte si jedinečnú pohodu priamo u Vás doma a aspoň na chvíľu sa s nami vzdiaľte každodenným starostiam a vychutnajte si svoju chvíľku sladkého ničnerobenia.

Ako si domáce kúpele najlepšie užiť? Urobte si čas a zaberte si kúpeľňu len pre seba - pre istotu zaveste na dvere ceduľku "Nerušiť". Zapáľte si vonnú sviečku, pustite si obľúbenú hudbu, zhasnite svetlo aj svoju myseľ a vstúpte do sveta relaxácie. Rituál si spríjemnite obľúbeným nápojom, napríklad detoxikačným čajom, ale aj pohárik vína je povolený. 🙂

Kúpele sú od nepamäti skvelým prostriedkom nielen k očiste a dokonalej relaxácii tela, ale aj k uvoľneniu ducha. Hrejivý kúpeľ s použitím bylinných solí alebo kúpeľových olejov prispieva k prekrveniu pokožky, dodáva jej dôležité minerálne látky, zbavuje svaly napätia a zaháňa únavu a stres. Vyberte si tú správnu vôňu a ponorte sa ...

Kozmetiku pre domáce kúpele vyvíjame a vyrábame v Čechách použitím obnoviteľných prírodných surovín s preferenciou lokálnych - v našich receptúrach nájdete poctivé české pivo, moravské víno, karlovarskú žriedlovú soľ, nami zbierané sedmokrásky, levanduľu z Pálavy a ďalšie liečivé byliny a ovocie typické pre české záhrady , sady a lúky. Ich krásne vône dokážu oživiť nostalgické spomienky, vyvolať príjemné emócie, pohladiť našu dušu a tak maximálne umocniť relaxačné rituály.

Obľúbené rituály pre domáce kúpele

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.