Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

Bylinky zo slovenských a českých lúk

Objavte kúzla slovenských a českých bylín obsiahnutých v anti-pollution kozmetickom rade LÚKA. Všetky produkty (okrem toaletnej vody) využívajú unikátny prírodný komplex z lúčnych bylín (sedmokráska, pestrec, repík a púpava), jabĺk, broskýň, jačmeňa a pšenice, vďaka ktorému napomôžu detoxikácii, rovnováhe a ochrane.

Pestrec

patrí medzi silné antioxidanty a je vhodný na starostlivosť o suchú pokožku so sklonom k ekzémom a podráždeniu vrátane akné. Chráni bunky pred oxidačným poškodením a starnutím.

Repík

je vhodný na akné, ekzémy alebo odreniny. Pôsobí protizápalovo, dezinfekčne, má sťahujúce účinky a podporuje látkovú výmenu.

Sedmokráska

má priaznivé účinky na mastnú pleť, ktorú pomáha normalizovať a tiež ju zjemňuje a vypína. Vďaka jej omladzujúcim účinkom sa z nej už v renesancii pripravovali elixíry krásy.

Púpava

má skvelé detoxikačné a antioxidačné účinky na pleť. Je vhodná pre aknóznu alebo ekzematickú pleť. Bojuje proti starnutiu, vráskam, zjednocuje farebný tón pleti a pokožku spevňuje. Podporuje aj vlasový rast, bojuje proti lupinám a nadmernému masteniu vlasov.

Starostlivosť z prírody pre život v meste...

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.