Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

13 tipov na krásne darčeky pre ženy

Darčekový balíček trio mini krémov Manufaktura

Veľa príležitostí po celý rok si žiada aj veľa nápadov na darčeky pre ženy a v ideálnom prípade na darčeky s trochou jedinečnosti. Nemusíme byť nutne najoriginálnejší, ale napriek tomu byť tak trošku odlišní a hlavne potešiť. Manufaktura viac ako 30 rokov robí radosť ženám a za tie roky skúseností už vie, že kozmetika a krásne nadčasové doplnky s príbehom dokážu vykúzliť veľa úsmevov a radosti.

 

Prinášame Vám 13 tipov na darčekové sady pre ženy aj drobnosti, ktoré zaručene potešia každú ženu rôznych vekových kategórií a pri každej príležitosti.

Darček pre mamičku a babičku

Darček pre sestru a kamarátku

Darček pre všetky mladé slečny

Originálny, ručne vyrobený šperk z českých korálok pristane každej žene, či už ide o kamarátku, mamičku alebo sestru ... Teraz navyše zoženiete všetky šperky za akciovú cenu!

Prečo vybrať darček z Manufaktury?

Kozmetika Manufaktura je 100% česká. Je plná ingrediencií prírodného pôvodu, krásnych vôní a originálneho designu. Zakladáme si na poctivosti a tradičných osvedčených receptúrach, ktoré pri svojich kozmetických procedúrach využívali už naše prababičky (české pivo na vlasy, karlovarská žriedlová soľ, výťažky z bylín, esenciálne oleje,…). Zároveň však „ideme s dobou“ a sledujeme aktuálne kozmetické trendy (Anti-aging, lifting, anti-pollution kozmetika LÚKA alebo bezalergénne produkty, unikátna látka TILAMAR® Boost 150, PROVISLIM komplex,…) a máme vlastné vývojové oddelenie plné popredných odborníkov.

Darčeková taštička Lúka Manufaktura

Darček kozmetiky Manufaktura zaručene poteší

Kozmetické novinky na pleť Manufaktura

Drvivá väčšina produktov MANUFAKTURA je navyše vegánska a všetky produkty, ktoré u nás zaobstaráte, nie sú testované na zvieratách (vlastníme certifikát HCS).

Vyberáme si lokálnych dodávateľov a milujeme českosť, prírodu a zvieratá. Nielen preto patria darčeky z Manufaktury medzi obľúbené…

Prípravky na akné CLEAR & HAPPY Manufaktura

Zaujímavými kozmetickými vychytávkami alebo perfektnými darčekovými balíčkami sa to v našom e-shope len tak hemží. Navštívte kategóriu DARČEKY a načerpajte ďalšiu inšpiráciu na krásne darčeky (nielen) pre ženy.

Alebo sa pozrite na zúbok nášmu najnovšiemu pleťovému radu CELAR & HAPPY, ktorý je zameraný na problematickú pleť. Nedávno o tomto rade vyšiel aj článok na našom blogu s názvom Nová rada CLEAR & HAPPY alebo prírodou proti pupienkom.

 

Prajeme krásne dni.

Vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.