Novinka: vínna kozmetika v novom! Doprava nad 45 € ZADARMO!

2 kroky pre objem a lesk vlasov

Hovorí sa, že vlasy sú koruna krásy. V snahe mať perfektný účes, ich vystavujeme mnohým skrášľujúcim procedúram, ako je časté fénovanie, kulmovanie, žehlenie či farbenie… Výsledkom bývajú vlasy poničené, zľahnuté, bez lesku a s výraznou stratou prirodzeného pH. Poškodeniu vlasov sa však dá predchádzať s použitím kvalitnej vlasovej kozmetiky, ktorá zaistí ochranu vlasov aj farby a ušetrí Vám za drahé kadernícke procedúry, vynaložené v snahe zachrániť, čo sa dá…

 

Predstavujeme novinky na ochranu a objem vlasov

Objavte dva kroky pre krásne vlasy plné života vďaka hroznovému oleju, výťažku z vínnej révy, regeneračnému ovsenému beta-glukánu, ochrannému mandľovému oleju a aktívnej látke TILAMAR® Boost 150. Špeciálne navrhnutá starostlivosť pre ochranu farby & zväčšenie objemu vlasov je navyše nabitá antioxidantmi, a vysokým percentom prírodných ingrediencií.

  1. KROK

 

Revitalizujúci šampón Objem & Farba Vínna kozmetika

Začnite poctivou očistou… Primerané množstvo Revitalizačného šampónu jemne vmasírujte do mokrých vlasov, kým sa nevytvorí pena. Potom opláchnite a v prípade potreby postup zopakujte. Po použití šampónu sa objem vlasov postupne vytvorí počas sušenia. Vlasy budú hebké, lesklé, hydratované a nebudú rozstrapatené. Vínny šampón je vhodný predovšetkým pre jemné vlasy bez objemu a farbené vlasy.

Tiež milujete pocit dokonale umytých a prevoňaných vlasov? Svieža vínna vôňa s ovocnými tónmi sa šíri celou kúpeľňou…

  1. KROK

 

Revitalizujúci balzam na vlasy Objem & Ochrana farby.

Potom do umytých vlasov votrite primerané množstvo Revitalizačného kondicionéra a nechajte pôsobiť. Po 1-3 minútach vlasy dôkladne opláchnite.

Tip: Dlhšia doba pôsobenia a väčšie množstvo prehĺbi revitalizujúci efekt, naopak kratšia doba a menšie množstvo sú ideálne pre vyšší objem vlasov.

Nakoniec si užívajte pocit dokonale ošetrených vlasov, ktoré sa dajú ľahko rozčesať a upraviť, s fantastickou vôňou, ktorá je teraz ešte intenzívnejšia.

Niečo navyše:

  • - Po použití vínnej vlasovej starostlivosti sa objem vlasov postupne vytvorí počas sušenia. Zvýšeniu objemu navyše napomôže tepelná úprava (fén, kulma).
  • - Oba produkty ochraňujú farbu vlasov a kvalitu vlasového vlákna pred UV žiarením a posilňujú a ochraňujú vlasový keratín.

Ingrediencie z českej prírody

Vlasová starostlivosť obsahuje biele víno z rodinného juhomoravského vinárstva Pfeffer, ktoré má vlastné vinohrady vo vyhlásenej vinárskej oblasti Rakvice a s láskou produkuje mimoriadne kvalitné a oceňované vína.

 

Čo je TILAMAR® Boost 150?

Aktívna látka pre objem TILAMAR® Boost 150 je založená na 50 rokoch vedeckých skúseností a viac ako 500 testoch, okrem výrazného zvýšenia objemu uľahčuje aj rozčesávanie.

A ak ste milovníkom vína, pozrite sa na ucelenú Vinnú kolekciu, ktorá Vás milo poteší ďalšími obľúbenými produktmi pre hebkú a hydratovanú pokožku celého tela. Vo víne je krása, tak na zdravie!

Nedávno sme Vám tiež poradili, ako sa pomocou vínnej révy, antioxidantov a aktívnych látok v našom Zoštíhľujúcom sére, zbaviť celulitídy a strií. Zaujímavý článok s recenziami spokojných užívateľov nájdete tu.

 

Krásne jarné dni praje

Vaša Manufaktura

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.