Novinka: vínna kozmetika v novom! Doprava nad 45 € ZADARMO!

Ako vyzrieť na strie a celulitídu?

S prichádzajúcou jarou a pribúdajúcou frekvenciou slnečných dní sa tiež zvyšujú nároky na našu postavu. Častým problémom u nás žien býva celulitída a strie. Vedeli ste, že tieto estetické nedokonalosti trápia takmer 90 % žien? Je známe, že výskyt celulitídy a strií je ovplyvnený predovšetkým genetikou a životosprávou. Avšak do istej miery prejavy pomarančovej kože i strií môžeme v dnešnej modernej dobe výrazne ovplyvniť napríklad špeciálnymi masážami, lasermi alebo kozmetickými prípravkami. Pozrime sa na zúbok jednému takému výnimočnému kozmetickému produktu, ktorý vie zlepšiť štruktúru pokožky už za 28 dní.

Zoštíhlenie 2v1 alebo príprava na leto

Unikátne sérum na redukciu celulitídy spevňuje, zoštíhľuje a účinne bojuje proti striám. Pri pravidelnom používaní znižuje výskyt pomarančovej kože až o 39,5% a redukuje objem stehien až o 1 cm.

Pokiaľ teda bojujete s celulitídou alebo Vás trápi nejaký ten centimeter navyše a radi by ste sa rozlúčili so striami, siahnite po našom Zoštíhľujúcom a spevňujúcom sére 2v1. Jeho špeciálna receptúra, nabitá aktívnymi látkami, dokáže vyriešiť hneď niekoľko estetických problémov naraz…

Kúzlo z prírody…

Účinná prírodná látka PROVISLIMTM, ktorá bola ocenená na svetovej výstave v Miláne, zlepšuje elasticitu kože, podporuje odbúravanie tuku a znižuje jeho ukladanie. Klinické testy preukázali, že pri pravidelnom používaní gélu s obsahom PROVISLIM komplexu počas 2 mesiacov 2x denne došlo k zníženiu efektu "pomarančovej kože" až o 39,5%, k redukcii objemu stehien až o 1 cm a k zlepšeniu elasticity pokožky až o 48 %.

Ďalšou aktívnou látkou je STRIOVERTM, ktorá minimalizuje vzhľad strií už za 28 dní. Regeneruje, zosilňuje a štruktúruje pokožku, a preto je skvelou prevenciou vzniku nových strií.

Olej z pupočníka ázijského napomáha hojeniu rán a pružnosti cievnych stien, čo prispieva k integrite spojivového tkaniva. Obsiahnutý kofeín podporuje tvorbu nových kožných buniek, znižuje viditeľnosť jaziev, stimuluje tvorbu kolagénu a celkovo zlepšuje stav pleti. Podporuje tiež činnosť obehového systému. Hroznový olej, extrakt a výťažky z vína regenerujú, hydratujú, omladzujú, zlepšujú elasticitu pokožky a napomáhajú v boji proti celulitíde.

Naozaj funguje

Recenzie od zákazníčok:

Bára – 14. 1. 2022
Sérum som objavila úplnou náhodou a som rada, že sa tak stalo! Výsledky vidím po 3 týždňoch používania. Pokožka je pevnejšia, strie oveľa menej viditeľné a aj s celulitídou to vyzerá na dobrej ceste. Budem pokračovať aj s ďalším balením. Ďakujem za výrobok, ktorý funguje!

 

Zdenka - 30. 1. 2022
Zdá sa, že sa jazvičky po spotrebovaní balenia zlepšujú. Určite kúpim znova.

 

Eliška – 8. 2. 2022
Používam pravidelne a môžem len odporučiť. Pokožka je hebká a znateľne pevnejšia. Pri novom sére tiež oceňujem jeho štruktúru, rýchlejšie sa vstrebe, krásne vonia a nezanecháva ulepený pocit, ako u predchádzajúceho gélu.

 

Za mesiac vo forme

Presvedčili Vás reálne recenzie spokojných zákazníčok? Skúste mesačnú kúru s týmto zoštíhľujúcim sérom aj Vy a nezabudnite nám dať vedieť, ako ste spokojní.

Prajeme krásne jarné dni!

Vaša Manufaktura

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.