Tento víkend prebiehajú DNI Marianne - ZĽAVA 20%, jarné zľavy, 3 + 1 na Pivnú kozmetiku a doprava nad 35 € ZADARMO. Naše predajne sú dočasne zatvorené.

Anti-pollution starostlivosti v troch krokoch

Nová kolekcia kozmetiky plná bylín, kvetín, ovocia, čistoty a nežnej starostlivosti sa stane Vaším každodenným únikom do prírody a prostredníkom pre nádhernú a chránenú pokožku aj vlasy.
Rad lúka prináša komplexnú starostlivosť v troch krokoch - šetrne vyčistí - dodá rovnováhu a podporí ochrannú bariéru. Jedine vhodnou starostlivosťou predídete predčasným prejavom starnutia, tvorbe vrások, tmavých škvŕn a pieh, upchatým pórom, strate pružnosti, dehydratácii, podráždeniu, tvorbe lupín alebo padaniu vlasov.

1. Očista

Základom starostlivosti o pleť a pokožku je ich správna a pravidelná očista. Pre život vo veľkých mestách je tento rituál obzvlášť dôležitý. Naša pokožka a pleť sú totiž každý deň vystavované extrémnej záťaži. Smog, tabakový dym, ťažké kovy, voľné radikály, UV žiarenie, atď., nie sú vidieť a ani ich na svojej pleti necítite, narušujú však jej správne funkcie. Našťastie tomu môžete predísť. Dôverujte prírode, doprajte svojej namáhanej pleti nežný dotyk čistoty a nechajte ju rozkvitnúť.

2. Rovnováha

Život v meste dáva našej pokožke poriadne zabrať. Buďte tým, kto určuje pravidlá a pýši sa prirodzene krásnou pleťou aj v ruchu veľkomesta. Udržujte v pleti rovnováhu narušenú nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Spoľahnite sa na účinný koktail prírodných olejov, anti-pollution, anti- aging a ošetrujúcich látok a nastavte životu v meste svoju tvár.

3. Ochrana

Bráňte každý deň svoju pleť aj pokožku. Vhodnou starostlivosťou im pomôžete vytvoriť prirodzenú ochrannú bariéru, ktorá ich dokáže účinne ochraňovať proti nepriaznivým vonkajším vplyvom a tým napomáha udržať a podčiarknuť ich krásu, mladosť a sviežosť. Ochranný štít plný kvetov je to, čo Vaša pokožka a pleť potrebujú!

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.