Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

Čo so sebou za letným dobrodružstvom?

Doprajte svojej pleti poriadnu dávku hydratácie

Dlho očakávané obdobie je tu. Letné prázdniny bývajú časom, ktorý je plný cestovania, dobrodružstva a tiež neustáleho balenia. Niekoľko mesiacov vopred riešime, kam na dovolenku. Či už idete k moru, na chatu alebo na hory, naše dnešné tipy na to, čo so sebou na dovolenku Vám môžu značne uľahčiť prácu. Máte pripravený zoznam vecí na dovolenku? Nezabudnite, že kto je pripravený, nie je prekvapený.

 

K moru

Slaná voda, ostré slnečné lúče a celé dni vonku pri vode. Doprajte svojej pleti a vlasom poriadnu dávku hydratácie. Navyše s vysokým percentom ingrediencií prírodného pôvodu a nádhernou vôňou. Čo si vziať k moru do kozmetickej taštičky, máte vyriešené. Náš tip: Omladzujúca protivrásková & liftingová maska – dokonalá regeneračná, obnovujúca a vyživujúca pleťová starostlivosť po opaľovaní.

Na hory

Čo zbaliť na hory? Pri turistike a horských výstupoch ocenia páni aj dámy sprchu, ktorá dodá pokožke hebkosť a prevonia ju sviežou vôňou čistoty. V batohu potom nesmie chýbať dezinfekcia na ruky alebo hydratačný krém na ruky so sviežou vôňou citrusov.

Kozmetika Lúka Manufaktura

Poctivé husté sirupy, vyrábané s láskou Manufaktura

Na chatu

V prírode určite mnohokrát oceníte malého SOS pomocníka, ktorý sa postará o drobné štípance a odreniny, ale aj pupienky na tvári. Sedmokráskový sprchovací gél, v ktorom sa objavujú sedmokrásky nazbierané našimi zamestnancami v prostredí českých záhrad a lúk či lahodný sirup z ruže stolistej. A samozrejme, ani na chate nesmie chýbať krém na ruky.

Čaká Vás v lete aj veľa návštev, na ktoré nechcete prísť s prázdnymi rukami? Prezrite si naše tipy na darčeky, ktoré urobia radosť v každej domácnosti.

A ako bonus môžete na návšteve zažiariť aj dokonalými receptami na báječné domáce limonády alebo drinky! Na našom blogu ich nájdete hneď niekoľko. Záleží na tom, či bude príležitosť na nealko alebo alko verziu. Tak na zdravie!

Užite si čas tešenia sa na dovolenku a s balením si už nerobte vrásky!

Krásne letné dni praje Vaša Manufaktura

 

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.