Predajne otvorené! Dnes: jarné zľavy a doprava nad 35 € ZADARMO. 

Ďakujem, pani učiteľka!

Aj tento rok ďakujeme pani učiteľkám za ich prácu, trpezlivosť, zhovievavosť, podporu a pomoc. Keďže koniec školského roka už pomaly klope na dvere, prinášame Vám tipy na darčeky, ktoré zaručene potešia.

 

Tento školský rok bol opäť veľmi netradičný. Veľká vďaka preto patrí nielen trpezlivým učiteľom, ale aj všetkým mamičkám, oteckom, babičkám, deduškom, starším súrodencom a ostatným členom rodiny, ktorí mnohokrát suplovali úlohu učiteľov. Poďakujte tento rok všetkým zúčastneným alebo aj sami sebe formou voňavého darčeka, ktorý dokáže sprostredkovať tak potrebné chvíľky pohody, relaxácie a príjemnej starostlivosti. Tie najlepšie tipy na darčeky od malých drobností po hodnotné balíky pre veľkú radosť nájdete v kategórii Tipy na darčeky pre pani učiteľky. Vybrané balíčky sú od nás doplnené visačkou s osobným odkazom "Ďakujem, pani učiteľka" zadarmo.

Navštívte naše predajne a objavte ďalšiu inšpiráciu na milé darčeky pre pani učiteľky. Naviac Vám tu visačkou "Ďakujem, pani učiteľka" ozdobíme akýkoľvek balíček. Tešíme sa na vás!

Príjemný a pokiaľ možno pokojný záver školského roka praje Manufaktura.

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.