Dnes 2 + 1 na toaletné vody + doprava zadarmo nad 45 € a pri osobnom odbere

Dokonalé EKO krémy Sedmokráska

Hľadáte dokonalý pleťový krém?

Siahnite po sedmokráske! Duo pleťových krémov je ideálne pre všetkých milovníkov prírody, ktorí žijú v mestách. Nežné krémy s bezalergénnou vôňou sú vhodné pre všetky typy pleti, predovšetkým pre normálnu, citlivú až suchú. Obsahujú až 98,72% výnimočných ingrediencií prírodného pôvodu. Boli vyvinuté aj vyrobené v Českej republike a sú vhodné aj pre vegánov.

 

Cez deň ochráni, v noci omladí

Jemný denný anti-pollution krém sa stane vašim tajným spojencom pre krásu a život v meste. Účinne ochráni Vašu pleť pred znečisteným ovzduším a stresom, kvôli ktorým môže pokožka vykazovať známky predčasného starnutia a podráždenia. A čo viac? Intenzívne hydratuje, zvláčňuje, upokojuje, ochraňuje a dokonca predchádza vzniku vrások.

Po použití nočného anti-aging krému sa Vaša pleť ráno prebudí ako znovuzrodená. Cez noc sa v nej totiž odohrávajú tie najdôležitejšie regeneračné procesy, ktoré možno správnou voľbou krému dokonale podporiť. Doprajte svojej pleti upokojenie, dlhodobú hydratáciu, intenzívnu výživu, okamžitý lifting a vyhladenie vrások.

Myslíme ekologicky

Krémy sú výnimočné aj vďaka svojmu unikátnemu baleniu. Ten totiž obsahuje náhradný EKO kalíšok, ktorý po spotrebovaní rýchlo a ľahko nahradíte novým. Vďaka tomu sa nám podarí spoločne ušetriť mnoho obalov - jeden originálny obal totiž obsahuje rovnaké množstvo plastu ako 14 EKO náplní. Tak poďme do toho!

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.