Dnes: Darček k nákupu nad 20 €! Objavte naše novinky...

E-shop Manufaktura nadeľuje DARČEK K NÁKUPU

Radi nakupujte online a milujete kozmetiku Manufaktura? Zavítajte v auguste na náš e-shop a nenechajte si ujsť akciu DARČEK K NÁKUPU!*

Čím Vás potešíme?
Kúpte kvalitnú telovú kozmetiku alebo doplňte zásoby obľúbenej pleťovej starostlivosti a získajte pri nákupe nad 20 € darček: Certifikovaný dezinfekčný gél na ruky mäta s karlovarskou žriedlovou soľou, tea tree a panthenolom v maxi balení 215 ml.

Kúpte kvalitnú telovú kozmetiku alebo doplňte zásoby obľúbenej pleťovej starostlivosti a získajte pri nákupe nad 20 € darček

Dezinfekční gely Manufaktura

Šetrná a účinná dezinfekcia na ruky plná prírody

Antibakteriální gel Manufaktura

 • Obsahuje 97,18 % ingrediencií prírodného pôvodu
 • Bojuje proti baktériám, vírusom aj plesniam
 • Rýchlo sa vstrebáva
 • Nelepí
 • Nevysušuje
 • Neničí pokožku
 • Krásna svieža vôňa mäty
 • Neobsahuje dráždivý peroxid vodíka
 • Vhodná na časté použitie
 • Vegan zloženie
 • Praktické maxi balenie do kabelky, do auta alebo do práce

Šetrné a účinné zloženie tejto dezinfekcie na ruky pomohlo už desaťtisícom z Vás. Oceňujete najmä jej jemné zloženie, ktoré nadmerne nevysušuje pokožku. Chválite aj príjemnú nelepkavú konzistenciu a teší Vás aj krásna osviežujúca vôňa. Presvedčila Vás aj jej účinnosť proti baktériám, plesniam a obaleným vírusom vrátane COVID-19 a chrípky, ktorá je overená Zdravotným ústavom.

 

Krásne recenzie sú pre nás odmenou

Jana – 16. 11. 2021

Najlepšia dezinfekcia, inú nekupujeme. Krásne vonia, nelepí.

Jarmila - 8. 4. 2021

Veľmi pekne ďakujem, vonia, dezinfikuje, chráni.

Jana – 10. 2. 2021

Kupujem opakovane – pre celú rodinu – stále najlepší dezinfekčný gél na trhu.

Petra – 22. 11. 2020

Inú dezinfekciu nepoužívam.

 

Možno ste s ňou mali tú česť už aj Vy a ani o tom neviete. 😊 Pripomeňte si, že dezinfekcia na ruky dokáže byť voňavá aj bez toho, aby ste zo svojich rúk dlhú dobu cítili nepríjemný zápach liehu.

Viete, že…

Dezinfekčný gél s mätou a žriedlovou soľou sa stal hrdinom v prvej covidovej vlne na jar roku 2020? Dlho bol jediným dostupným dezinfekčným gélom s overenou účinnosťou na českom trhu.
Tiež sa zaslúžil o pomoc pri bežnom fungovaní v náročnej dobe a to v mnohých potrebných organizáciách. Predovšetkým v detských domovoch, v domovoch seniorov, v centrách sociálnych služieb, v hospicoch, a pod. Viac o tejto pomoci sa môžete dočítať tu.

Manufaktura odporúča

Pokiaľ sa pohybujete v pohodlí domova, vyskúšajte naše rastlinné tuhé mydlá! Veľa zaujímavostí a faktov sa o nich dočítate v novom článku na našom blogu.

Objavte aj ďalšie šetrné dezinfekcie na ruky

V ponuke Manufaktury nájdete aj dezinfekčné prípravky na ruky v balení do kabelky, vhodné na cestovanie a na palubu lietadla – s vôňou mäty, marhúľ a tiež jemnú dezinfekciu pre deti. Skvelým pomocníkom je tiež dezinfekčný sprej na ruky a povrchy, ktorý sa hodí aj na starostlivosť o kozmetické štetce.

Dezinfekcie na ruky

*Akcia Darček k nákupu platí v e-shope manufaktura.sk. V období od 1.8. – 31.8. 2022 nakúpte nad 20 € a Certifikovaný dezinfekčný gél na ruky s mätou a žriedlovou soľou (215 ml) sa do objednávky priradí automaticky zadarmo. Akcia je platná do vyčerpania zásob.

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.