-20 % na Hviezdu mesiaca: Toaletná voda Lúka za 22,80

Jesenný joga rituál s Manufakturou

Jeseň vyzýva na spomalenie, zvoľnenie a odpočinok. Venujete sa zdravému životnému štýlu a joga je vaša šálka kávy? Podporte relaxačný efekt a načerpajte energiu prostredníctvom aromaterapie, ktorá perfektne doplní cvičenie jogy.

Joga s Manufakturou

Relax, joga & aromaterapia

V našom sortimente nájdete nové JOGA SETY, ktoré sa zameriavajú na intenzívnejší zážitok relaxačného cvičenia pomocou aromaterapie. Vybrať si môžete z dvoch druhov.

 

Osviežujúci proti únave a Relaxačný proti stresu.

 

Čo obsahujú?
  • Interiérové vône, ktoré obsahujú prírodné esenciálne oleje – skvele prevoňajú jogamatku a priestory vašej domácnosti nádhernou vôňou bylín a citrusov.
  • Aróma Roll-ony – 100% prírodná vôňa proti stresu a únave. Počas cvičenia aplikujte na pulzné body a doprajte si chvíľku absolútneho pokoja a odpočinku.

Tip pre vás!

Doprajte si relaxačnú 20-minútovú jogu s Terkou – asistentkou vývoja Manufaktury. Terka vás prevedie jednoduchými cvikmi na pretiahnutie a uvoľnenie, ktoré zvládnu aj úplní začiatočníci.

  1. PS: Tešíme sa na váš komentár pod videom, ako sa vám joga páčila

Hodina jogy skončila?

Nenechajte sa ničím a nikým rušiť a odmeňte sa relaxáciou vo vani. Uvoľnite telo i myseľ a užite si svoju zaslúženú chvíľku jesennej aromaterapie.

Krásny večer. Namasté.

Vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.