Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

Kolekcia Mŕtve more alebo nelokálna surovina v lokálnej Manufakture

Pre našu značku sú typické inšpirácie miestnou prírodou a využívanie lokálnych ingrediencií. Kozmetický rad Mŕtve more je našou „výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo“. Prečo túto unikátnu ingredienciu z ďalekých krajov v našej kozmetike už dlhé roky využívame?

  • Ponúka jedinečné účinky v starostlivosti o jemnú, citlivú a podráždenú pokožku.
  • Soľ z Mŕtveho mora je veľmi dobre známa pre svoje mimoriadne regeneračné a antistresové účinky na pleť a pokožku. Obsahuje celkom 21 cenných minerálov a stopových prvkov, vďaka ktorým má priaznivý vplyv na celý organizmus.
  • Kúpele v soli z Mŕtveho mora prirodzene čistia, regenerujú a prekrvujú pokožku a odstraňujú z nej škodliviny. Je vhodná pri reumatických a kĺbových bolestiach a odporúča sa pri problémoch s lupienkou, ekzémami a akné.

Rad Mŕtve more si postupne získal tisíce spokojných zákazníkov s problematickou pokožkou, ktorí sa preň opakovane vracajú. Dôkazom je veľké množstvo autentických recenzií, ktoré si môžete pod jednotlivými produktmi v našom e-shope prečítať.

 

„Celá séria kozmetiky z Mŕtveho mora mi veľmi vyhovuje svojimi účinkami a učarovala mi svojou príjemnou vôňou. Šampón je k vlasom šetrný a skvele sa dopĺňa s vlasovým balzamom. V sprche potom rada používam sprchovací gél. Za mňa naozaj skvelá trojica s kúzelnou vôňou. Proste super.“ (Jolana Š. – 23. 1. 2023*)

TOP 3 produkty, ktoré si zamilovali tisíce z vás

Náš tip pre celú rodinu! Výživné hydratačné a regeneračné telové maslo Mŕtve more. Obsahuje kombináciu cenných prírodných masiel, mandľový olej, ovsený beta-glukán a soľ z Mŕtveho mora. Intenzívne hydratuje a regeneruje a stane sa nenahraditeľným spoločníkom pre všetkých členov rodiny, ktorých trápi suchá, citlivá a podráždená pokožka.

Mŕtve more ako darček

Hoci sme o náhrade tejto suroviny už niekoľkokrát premýšľali a vo vývoji priebežne pracujeme na hľadaní alternatív, doteraz sme si netrúfli ju pre zákazníkov, ktorí v našej kolekcii Mŕtve more našli svoju vyhovujúcu extra jemnú a šetrnú starostlivosť, prestať vyrábať. Niektorí z nás v Manufakture sami trpia citlivou až ekzematickou pokožkou a vieme, aká úľava a námaha to je – nájsť produkt, ktorý našej pokožke vyhovuje.

Myšlienka lokálnosti však ani v prípade tejto kolekcie „netrpí“ – je, samozrejme, vyrábaná u nás v Prahe a s využitím primárne lokálnych obalov – tak, ako je pre nás typické.

 

Prajeme krásne dni
vaša Manufaktura

 

* Vyššie uvedené recenzie z nášho e-shopu môžu zahŕňať hodnotenie od zákazníkov, ale aj od obdarovaných, ktorí výrobok dostali ako darček od svojich blízkych. Recenzie nie sme schopní

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.