Dnes: Darčeky k objednávke nad 25 € a 35 €, Novinka: Limitovaná edícia Šípky!

Limitovaná edícia Šípky = Vaša jesenná láska

Je to tu! Sme radi, že Vám konečne môžeme predstaviť našu novú limitovanú edíciu, ktorá sa skutočne stane Vašim príjemným spoločníkom tohtoročnej jesene a zimy. S láskou a nadšením sme ju pre Vás pripravovali niekoľko mesiacov a veríme, že si ju zamilujete.

 

Zoznámte sa s ŠÍPKAMI

 

Aj tentoraz sme sa pri príprave limitovanej edície inšpirovali darom z prírody, ktorý je typický pre našu zem. Veď kto nezažil zber šípok na jeseň, ich sušenie a nakoniec popíjanie lahodného čaju?

 

Objavte kúzlo šípok

Šípky sa pýšia vysokým obsahom ošetrujúcich látok a sú cennou zásobárňou vitamínov a antioxidantov, vďaka ktorým majú zázračné účinky na pleť aj pokožku. V kozmetických receptúrach sme využili vysoko hydratačný, regeneračný a vyhladzujúci šípkový olej, ktorý chráni pokožku pred pôsobením voľných radikálov, urýchľuje hojenie jaziev, znižuje viditeľnosť pigmentových škvŕn a pomáha bojovať s akné a ďalšími pleťovými nedokonalosťami.

Čo ukrýva šípková kolekcia?

Každodenné sprchovanie spríjemní Zjemňujúci iskrivý sprchovací gél. Pery zjemní a ochráni Regeneračný & výživný balzam na pery. Svoje ruky odmeníte aplikáciou Výživného & ochranného krému a pleti dopraje intenzívnu hydratáciu vďaka Ochrannému & výživnému pleťovému balzamu. Aj tentoraz edíciu skvelo dopĺňa obľúbený Poctivý sirup a Prírodná vonná sviečka.

 

Zamilujte sa do čarovnej čistej vône s tónmi červených plodov, ktorá Vaše starostlivé rituály skvelo doplní.

Nová limitovaná edícia ŠÍPKY bude dostupná od 1. 9. 2021 vo všetkých našich predajniach a rovnako aj na e-shope manufaktura.sk.

Vyskúšajte ju a zamilujte sa na prvý dotyk, pohľad a privoňanie.

 

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.