Novinky: Šípky, Nutrikozmetika, Interiérové vône a dalšie... Klub Manufaktura - pripojte sa k nám!

Klub Manufaktura ide! Pripojte sa aj Vy!

Klub Manufaktura ide! Pripojte sa aj Vy!

Vďaka nášmu novému vernostnému programu získalo tisíce z Vás napr. exkluzívnu zľavu 20% na nákup novej limitovanej edície ŠÍPKY alebo prednostné informácie o novinkách. Pripojte sa aj Vy, zbierajte body a nechajte sa prekvapiť milým darčekom za registráciu - stále na Vás čakajú ...

 

Manufaktura je již od roku 1991 věrná tradicím, přírodě, důrazu na lokálnost a mimořádné péči o vztahy se zaměstnanci i zákazníky. I proto jsme vytvořili „Klub Manufaktura“ – věrnostní program, ve kterém naše zákazníky s potěšením odměňujeme za věrnost. Připojte se k nám a radost budeme dělat i Vám…

Zbierajte body za nákupy

v predajniach i e-shope Manufaktura

1 € = 1 bod

Za každý Váš nákup, či už prebehne v predajni alebo na e-shope, Vám na účet pripíšeme body. Tie potom budete môcť jednoducho "vymeniť" za výhodné zľavové poukážky na Vaše ďalšie nákupy.
Viac info tu ...

Premeňte body na zľavové kupóny

100 bodov = 4 €

200 bodov = 12 €

300 bodov = 24 €

400 bodov = 40 €

Svoje body premeníte na zľavu prostredníctvom svojho zákazníckeho účtu. Vašu zľavu v podobe individuálneho kódu Vám potom zašleme na e-mail. Môžete ju uplatniť v ktorejkoľvek predajni alebo na e-shope po dosiahnutí potrebnej minimálnej hodnoty nákupu.

Zisti viac

Vaše ďalšie výhody*

Darčeky k nákupu|Akciové ponuky|Zľavy na novinky|Exkluzívne informácie|VIP otváracia doba|Elektronická účtenka

*K dosiahnutiu týchto výhod je potrebné súhlasiť s odoberaním noviniek v mojom účte

Darček na privítanie za registráciu

Ak sa stanete členom nášho Klubu Manufaktura, získate od nás darčeky na privítanie:

● 30 aktívnych počiatočných bodov

● Ochranný krém na ruky Lúka plný prírody v praktickom balení 30 ml do kabelky. Poukážku na krém zadarmo obdržíte po dokončení registrácie e-mailom. Darček získate po predložení poukážky k nákupu nad 4 €

Stať sa členom

Chcem vedieť viac

AKO SA STAŤ ČLENOM

Vyplňte online registračný formulár a pripojte sa k nám hneď teraz! Registráciu môžete začať aj na predajni, je potrebné ju ale dokončiť online. Nezmeškajte už žiadnu výhodu ... Vaša vernostná karta, body na privítanie a darček k nákupu už na Vás čakajú. Registrujte sa tu.

AKO ZBIERAŤ A UPLATŇOVAŤ BODY

Za každý nákup v predajniach Manufaktura v SR a na www.manufaktura.sk získavate body (1€ = 1 bod), ktoré potom premeníte na zľavy. Výmenu bodov vykonáte online na zákazníckom účte a zľava, ktorá Vám spríjemní Vaše ďalšie nákupy, Vám dorazí na e-mail. Viac info tu.

MÔJ ÚČET

Váš svet výhod, radosti a pohodlného nakupovania - online zákaznícky účet s predvyplnenými údajmi, v ktorom budete mať dokonalý prehľad o Vašich nákupoch, nazbieraných bodoch, zľavách, výhodách, ponukách a termínoch. Prihláste sa tu.

Už na nič nečakajte a vstúpte do sveta, kde radosť z nákupu prináša ďalšiu radosť ...

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.