Tento víkend prebiehajú DNI Marianne - ZĽAVA 20%, jarné zľavy, 3 + 1 na Pivnú kozmetiku a doprava nad 35 € ZADARMO. Naše predajne sú dočasne zatvorené.

Moje domáce kúpele

Celý apríl sa u nás ponesie v duchu rozmaznávajúcich domácich kúpeľov. Premeňte i Vy svoju kúpeľňu na príjemné miesto pre krásu a relaxáciu a nechajte sa rozmaznávať ... Pripravili sme pre Vás návody na jedinečné kúpeľné rituály za skvelé akčné ceny. Inšpirujte sa a poďte do toho s nami ...

Prečo domáce kúpele?

Spýtali sme sa Báry Čechovej, našej kreatívnej riaditeľky...

Koncept domácich kúpeľov je reakciou na dnešnú hektickú dobu plnú stresu, napätia a negatívnych správ, ktorým všetci čelíme. Stále niekam ponáhľame, za niečím sa naháňame, niečo nestíhame, niečoho sa obávame. Na túto myšlienku ma pred mnohými rokmi počas štúdií priviedla téma mojej bakalárskej práce, v ktorej som porovnávala tradičné a súčasné kúpeľné metódy.

Za všetko môže čas
Jedným z výsledkov mojej práce bolo zistenie, že dnešná hektická doba so sebou nesie zvláštny fenomén, zrejmý v kúpeľoch takmer všade na svete - a síce to, že ľudia už nie sú ochotní tráviť čas klasickou trojtýždňovou liečebnou kúrou a dávajú prednosť krátkym atraktívnym programom pre relaxáciu , regeneráciu, schudnutie, prekonanie stresu a pod. Ľudia zabúdajú sami na seba a mnohokrát tiež na to, čo je v živote naozaj dôležité - odpočinok a s ním spojené zdravie.

Kúpele vo vlastnej kúpeľni
Preto sme sa rozhodli, že naučíme našich zákazníkov relaxovať, ponúkneme im kozmetiku a doplnky pre vytvorenie jedinečnej domácej pohody a doplníme ju originálnymi receptami pre súkromné domáce kúpele.

Wellness je trendy
Dnes je vo svete kozmetiky starostlivosti o telo a ducha vnímaná ako jeden z najväčších trendov. Sme veľmi radi, že sme ho vycítili už dávno, a mnoho rokov tak ponúkame našim zákazníkom možnosť, ako z dnešného rýchleho sveta aspoň na chvíľu uniknúť do ríše bylín, vôní a odpočinku.
Objavte aj Vy kúzlo domácich kúpeľov ukrývajúce výnimočné chvíľky pokoja a relaxácie, ošetrujúce, skrášľujúce a vonné rituály a regeneráciu tela i ducha. Zatvorte za sebou dvere svojej kúpeľne a nenechajte sa už ničím rušiť. Odpočinok a uvoľnenie je to, čo si v dnešnej vypätej dobe zaslúžite!

Obľúbené rituály pre domáce kúpele

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.