Naše predajne sú dočasne zatvorené. Dnes doprava a darček nad 35 € ZADARMO a zimné zľavy. Nakupujte online z pohodlia domova.

Naše predajne sú zatvorené

Milí zákazníci Manufaktury,

Vzhľadom k mimoriadnym udalostiam a aktuálne vydanému vyhláseniu našej vlády sme aj my museli pristúpiť k dočasnému uzavretiu našich predajní. Toto opatrenie rešpektujeme a veríme, že aj vďaka nemu sa podarí čo najrýchlejšie stabilizovať situáciu.

Naša virtuálna predajňa v podobne nášho e-shopu pre Vás zostáva otvorená. Vynasnažíme sa, aby sme Vám tu, aj keď nie tvárou v tvár, mohli čo možno najviac pomáhať. Každý deň od 9:00 do 21:00 Vám bude k dispozícii online chat, kde Vám radi poradíme s výberom a zodpovieme všetky Vaše otázky.

Sledujte naše stránky, kde Vás budeme aj naďalej informovať o aktuálnej situácii. Keď budú všetky opatrenia zrušené, budeme sa na Vás tešiť v našich predajniach v plnej sile!

Darček hned? Elektronický certifikát! Náš darčekový poukaz je vstupenkou do sveta krásy a príjemného rozmaznávania a skvelou voľbou, s ktorou nikdy nemôžete šliapnuť vedľa, pretože obdarovaný si vždy vyberie podľa svojho gusta.
Krásny poukaz dostanete v elektronickej podobe do emailu zadaného v objednávke spravidla do 15 minút po zaplatení objednávky. Objednávku, ktorá obsahuje elektronický certifikát, je nutné zaplatiť dopredu platobnou kartou. Certifikát je možné uplatniť okamžite v kamenných predajniach, ale aj v e-shope a platí rok odo dňa nákupu. Ak sú súčasťou objednávky ďalšie naše fyzické produkty, budú Vám doručené na zadanú adresu samostatne podľa aktuálnych doručovacích kapacít.

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.