Doprava zadarmo k objednávke nad 45 €! Výhodné nákupy: produkty v akcii si prezrite tu.

Nová šetrná a ešte voňavejšia dezinfekcia na ruky

Účinní pomocníci pre čisté ruky kedykoľvek a kdekoľvek získali svoje stále miesto v našich kabelkách, autách, a domácnostiach. Máme ich skrátka neustále pri sebe, pripravené neohrozene bojovať proti všetkým nepríjemným strašiakom v podobe vírusov a baktérií. Zdá sa, že dezinfekčné prostriedky na ruky ešte len tak neodložíme ...

Dôsledná hygiena rúk je stále aktuálna téma a na vlastnej koži sme určite pocítili, že naše ruky častým umývaním a dezinfekciou trpia. Preto predstavujeme novú šetrnú a voňavú dezinfekciu pre účinnú očistu rúk. Ľahkú a osviežujúcu vôňu mäty, ktorú už poznáte, doplnila dvojica nováčikov. Potešíme Vás ovocnou vôňou marhule alebo extra jemným gélom vhodným aj pre citlivú pokožku?

Všetky tri dezinfekčné gély, ktorých účinnosť proti baktériám, plesniam a obaleným vírusom vrátane COVID-19 a chrípky je overená Zdravotným ústavom, sme ukryli do praktických obalov vhodných do každej kabelky a ozdobili ich krásnymi etiketami. Nenahraditeľní pomocníci do MHD, nákupných centier, verejných budov a ďalších miest s vysokou koncentráciou ľudí neobsahujú dráždivý peroxid vodíka, vďaka čomu nadmerne nevysušujú pokožku, a preto sú vhodné aj pre častejšie použitie.

Vyberte si vôňu, ktorá sa Vám bude najviac páčiť. Ktorý z našich účinných nováčikov Vás najviac zaujal? Príďte si preň do našich predajní alebo objednajte z pohodlia domova na www.manufaktura.sk.

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.