-20 % na Hviezdu mesiaca: Toaletná voda Lúka za 22,80

Nové prepravné krabice: Radosť z rozbaľovania!

Vedeli ste, že sme už väčšinu našich pôvodných hnedých krabíc nahradili novými a oveľa krajšími prepravnými obalmi? A pretože sú naším spoločným záujmom prírodné a lokálne produkty a ohľaduplnosť k prírode, pri vývoji a výrobe obalov sme ako vždy kládli dôraz na udržateľnosť. Najväčšiu radosť nám urobíte, keď sa nami necháte inšpirovať, a využijete naše krabice aj potom, čo z nich vybalíte svoju voňavú zásielku.

EKO & estetika & kvalita

Nové prepravné obaly vás potešia pútavým botanickým dizajnom, kvalitným prevedením a výrobou z udržateľných materiálov. Vďaka týmto charakteristickým prvkom vám teraz môžu prinášať autentickú radosť už pri rozbaľovaní.

♥ Sú vyrobené v Čechách z vlnitej lepenky, ktorá je dokonca vyrobená na rovnakom mieste ako krabica.

♥ Vlnitá lepenka je prírodný materiál, vyrába sa prevažne z recyklovaných papierov a je 100% recyklovateľná (je cenným materiálom aj po 20 recyklačných cykloch). Skladá sa z niekoľkých vrstiev, biela je iba jedna horná vrstva.

Ani krabice, ani materiál k nám tak nemusia cestovať cez pol sveta.

Nové obalové riešenie nám umožnilo upustiť od využívania lepiacej pásky.

♥ Grafika je odľahčená, aby sme zbytočne nepotlačovali veľkú plochu a vychádza z botanických akvarelových motívov výtvarníčky Diany Delevovej, ktoré využívame aj v obalovom produktovom dizajne našich populárnych kolekcií (Lúka, Sedmokráska).

♥ Dizajn, ktorého autorom je dlhoročný dvorný grafik MANUFAKTURY Pavel Winter, je koncipovaný tak, aby už samotný obal bol pre zákazníka „zážitkom“ a umocnil pozitívne emócie spojené s našou kozmetikou a vnímanie prírodnosti.

Dizajn inšpirujúci k udržateľnosti

Atraktívne prevedenie nových krabíc zvyšuje šancu, že naša krabica nebude ihneď po doručení zákazky vyhodená, ako to obvykle býva, ale že bude následne využitá - k tomu inšpirujeme priamo na krabiciach. Krabice tak možno po jednoduchom odrezaní horných chlopní využiť ako estetické úložné boxy – napr. do kuchyne, šatne, botníku, knižnice, dielne, a pod. Fantázii sa medze nekladú.

 

Radosť už pri rozbaľovaní

Jedným z dôležitých cieľov pri návrhu nových prepravných krabíc bola snaha o príjemný zážitok spojený s nákupom a doručením tovaru aj v online prostredí. Osobnému zážitku z našich krásnych voňavých produktov sa síce len tak nič nevyrovná, ale veríme, že vás naše úhľadné rozkvitnuté balíčky pri doručení a rozbaľovaní naozaj potešia.

PS: počas tohtoročnej jesene by v novom prevedení už mali byť všetky rozmery prepravných krabíc, ktoré používame.

Prajeme krásne dni,
vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.