-20 % na Hviezdu mesiaca: Toaletná voda Lúka za 22,80

Novinka! Aróma Roll-ony – 100% prírodná vôňa do vrecka

Predstavujeme Vám nové 100% prírodné vône do vrecka Aróma Roll-ony v dvoch vôňach, ktoré už teraz zoženiete v našich predajniach Manufaktura aj v e-shope. Nádherne voňajú, dodajú pocit osvieženia, koncentrácie či úľavy od stresu a navyše sa zmestia do každej kabelky! Objavte novinku, ktorá sa nesie v duchu aromaterapie, uvoľnenia, relaxačného cvičenia a zdravého životného štýlu.

Potrebujete uvoľniť, dodať energiu alebo si len tak spríjemniť relaxačné chvíle pri cvičení jogy, pilates alebo pri inej obľúbenej aktivite? 100% prírodné esenciálne oleje v roll-on obale sú dokonalým spoločníkom pre chvíle harmonizácie tela i mysle. Podporujú koncentráciu, napomáhajú lepšiemu spánku, uľavujú od napätia i stresu a osviežia myseľ pri náročnej práci, športových výkonoch alebo kedykoľvek počas dňa. Nádherná prírodná vôňa Vás behom chvíľky odvedie od bežných starostí a navodí pocit lepšej nálady.

Prečo im hovoríme „malý terapeut do kabelky“?

  • Aromaterapia je prirodzenou prírodnou metódou, ktorá využíva jedinečné účinky éterických olejov z aromatických rastlín na ľudský organizmus. Ich liečebnú silu poznali naši predkovia už pred tisíc rokmi, veľkou záľubou vo využívaní vonných olejov mali predovšetkým starí Gréci, Rimania, Číňania i Egypťania. Do Čiech sa dostala v 10. storočí vďaka mníchom z benediktínskeho rádu. Výpočet nekonečného množstva jej využitia by zabral tisíce riadkov.
  • Aróma roll-ony sú 100% prírodné a vhodné pre vegánov.
  • Unikátne terapeutické vlastnosti levandule sa využívajú už viac ako 2500 rokov, pre jej výnimočné zdravotné benefity.
  • Pri jogových lekciách skvele napomáha harmonizácii a pri záverečnej relaxácii spríjemní chvíľky odpočinku, ktoré v telocvičniach občas naruší vydýchaný vzduch alebo pach cvičiacich podložiek
  • Kompaktné roll-on balenie je ideálne do kabelky, umožní Vám mať vôňu vždy pri sebe.
  • Aróma roll-ony je možné využiť aj ako osobný prírodný parfum. Trend prírodných vôní je na vzostupe! Vzhľadom na obsah 100% prírodných aromatických éterických olejov, ktoré sú vysoko prchavé, však počítajte s kratšou výdržou ako u klasických vôní. Hlavnou funkciou týchto aróma roll-onov je okamžitý aromaterapeutický efekt a nie dlhodobá vôňa. Používajte opakovane a kedykoľvek v prípade potreby.
  • Dizajn flakónu zdobia nádherné autorské motívy výtvarníčky Diany Delevovej.
Náš tip! Dokonalý darček pre milovníkov aromaterapie a relaxu…

Viete, že nové Aróma Roll-ony sú dostupné aj v krásnych originálnych darčekových sadách? Toto je dokonalý tip na darček pre všetkých milovníkov odpočinku, jogy a relaxu!

Prajeme dni plné dobrej nálady,

Vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.