Dnes: 3 + 1 ZADARMO na kozmetiku Jahoda & Marhuľa! Doprava po SR zadarmo pri nákupe nad 35 €

Novinka pre vlasy bez lupín

Nedávno sme uviedli na trh nový jemný šampón proti lupinám s pivom a bylinami. Šampón rozširuje ponuku našej populárnej pivnej kozmetiky, ktorú v posledných rokoch profilujeme predovšetkým ako starostlivosť o vlasy.

Tekuté zlato pre krásne vlasy
Už naše prababičky vedeli, že pivo blahodarne pôsobí na kvalitu vlasov - zmierňuje lámavosť, dodáva ľahký tužiaci efekt, napomáha rastu, navracia prirodzený lesk a prepožičiava objem.

Čím je naša novinka špeciálna?
Nový šampón je naozaj výnimočný tým, že ponúka komplexné účinné riešenia v úľave od lupín a svrbiacej pokožky, hoci neobsahuje Zinc Pyrithione - najbežnejšie používanú ingredienciu proti lupinám, ktorej hrozí v dohľadnej dobe zákaz používania.

V čom sa ukrýva jeho kúzlo
Unikátna receptúra nového šampónu je založená na obsahu unikátnej ingrediencie proti lupinám - patentovanej látky Dandrilys® získavanej z kôry cicimku. Tiež ste o tejto zvláštnej drevine nikdy nepočuli? Nevadí! Dôležité sú jej dokázané účinky: Dandrilys® je prírodnou alternatívou pyritiónu zinku, znižuje tvorbu lupín, má protizápalové účinky, vynikajúcu schopnosť upokojiť citlivú pokožku hlavy a zmierniť jej nepríjemné prejavy ako je svrbenie a začervenanie, normalizuje tvorbu mazu. A čo naviac? Efekt redukcie lupín vydrží až 72 hodín!

Ďalšie cenné prírodné ingrediencie
Jemný šampón proti lupinám ďalej obsahuje poctivé benešovské pivo Ferdinand, výťažky z jačmeňa, chmeľu, rozmarínu a lišajníka, mandľový olej, panthenol a polysacharidy z hnedých rias dodávajú tomuto šampónu ďalšie dôležité benefity. Napomôžu posilneniu, regenerácii, hydratácii a lesku Vašich vlasov.

Šetrná receptúra
Bezalergénna bylinná parfumácia im prepožičia nádhernú vôňu. Vďaka mimoriadne jemnej receptúre bez obsahu SLES a pyritiónu zinku je mimoriadne vhodný pre každodenné použitie, pre všetky typy vlasov a citlivú pokožku hlavy.

Poznáte všetky naše pivné šampóny?

Originálny vlasový šampón

Ikonický produkt pivného radu a absolútny bestseller - legendárny pivný šampón, ktorý od roku 2007, keď po prvýkrát uzrel svetlo sveta, potešil už viac ako milión spokojných zákazníkov.

Extra jemný Šampón snov

Vylepšená verzia pivného šampónu - revitalizujúci šampón s pivom, kofeínom, výťažkom z chmeľu a jačmeňa podporuje rast a objem, intenzívne hydratuje, regeneruje a ochraňuje.

Novinka! Jemný šampón proti lupinám

Extra jemná upokojujúca starostlivosť s unikátnou prírodnou ingredienciou proti lupinám - patentovanou látkou Dandrilys®. Efekt redukcie lupín vydrží až 72 hodín! Neobsahuje SLES a Zinc Pyrithion.

Zaujíma Vás viac o našich pivných šampónoch? Vypočujte si záznam živého vysielania na našom Instagramu.

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.