Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

NOVINKA: Šumivé bomby do kúpeľa 2v1

Máme veľkú radosť, že s príchodom jesene sa k nám prikotúľala ďalšia novinka, ktorá je pre pochmúrne dni ako stvorená. Milujete kúpele? Potom sa zastavte a pripravte si horúci kúpeľ… Bude to bomba!

Zoznámte sa so šumivými bombami do kúpeľa 2v1 v 3 obľúbených vôňach! Šumivky zoženiete už teraz v predajniach Manufaktura aj v našom e-shope.

Šumivé kúpeľové bomby 2v1 obsahujú vysoké percento ingrediencií prírodného pôvodu (až 98,70%), sú vyrábané v ČR a nie sú testované na zvieratách. Sú vhodné pre vegánov a sprevádza ich nádherná vôňa bylín a kvetov.

Dokonalé šumivé bomby 2v1 a ich 10 „naj“

Zoznámte sa so šumivými bombami do kúpeľa 2v1 v 3 obľúbených vôňach!

  • Kúpeľové bomby Vám ušetria čas. Vďaka efektu 2v1 a prírodnému zloženiu s vysokým obsahom cenných masiel po kúpeli už nie je potrebné aplikovať telové mlieko, pokožku skvele zvláčni samotný kúpeľ.
  • Zaisťujú hydratáciu, zvláčnenie, detox a výživu pokožky a vytvoria u Vás v kúpeľni malé domáce kúpele a wellness.
  • Obsahujú kakaové, marhuľové, mandľové a bambucké maslo.
  • 100% vegan.
  • Anti-pollution komplex z českých a slovenských bylín a ovocia, ktorým sa pýši šumivá guľa LÚKA, chráni pokožku.
  • Levanduľová guľa do vane obsahuje levanduľový esenciálny olej. Ten pôsobí antistresovo, proti nespavosti, nervozite a prechladnutiu. Aróma olej má vplyv aj na pokožku - dodáva a udržuje potrebnú hydratáciu a má čistiaci a upokojujúci účinok.
  • Sedmokrásky použité na výrobu našej sedmokráskovej gule do vane sú z významnej časti ručne zbierané v čistom prostredí českých záhrad a lúk priamo zamestnancami Manufaktury.
  • Vdychovanie vonných olejov počas aromatického kúpeľa alebo sprchy napomáha celkovému uvoľneniu organizmu, mierni bolesti hlavy a pôsobí ako antistres.
  • Regeneračná žriedlová soľ je lokálnou ingredienciou z fascinujúceho prírodného fenoménu – karlovarských prameňov, ktoré patria medzi najúčinnejšie minerálne vody na svete.
  • Kúpeľové bomby sú šetrné k prírode. V predajniach Manufaktura ich ponúkame BEZ OBALU.

Inšpirácia na darček pre milovníkov kúpeľov a relaxu

Viete, že šumivé kúpeľové gule sú dostupné aj v krásnych originálnych darčekových sadách? Toto je dokonalý tip na darček pre všetkých milovníkov vonných kúpeľov, odpočinku a relaxu!

Kúpeľová bomba Manufaktura Sedmokráska

Náš tip! Podporte predaj BEZ OBALU

Vedeli ste, že v našich predajniach nájdete aj stáčaný predaj sprchovacieho gélu LÚKA a PIVNÉHO ŠAMPÓNU BEZ OBALU alebo kúpeľovú soľ BEZ OBALU? Pokiaľ radi myslíte na prírodu a s obalmi sa snažíte šetriť rovnako ako my, doneste si do našich predajní čistú uzatvárateľnú nádobu, vyberiete si kúpeľovú soľ, sprchovací gél alebo šampón a doma si užite voňavý kúpeľ alebo sprchu bez zbytočných obalov navyše. A ako bonus… Stáčaný sprchovací gél LÚKA aj Pivný šampón sú potom o 20 % lacnejšie ako originálne balenie. Na nákup kúpeľovej soli dostanete 10% ZĽAVU. Viac info o bezobalovom predaji nájdete tu.

Doprajte si uvoľňujúci krémový kúpeľ a nezabudnite nám dať vedieť, ako sa Vám nové gule do kúpeľa páčia… Napríklad v recenziách priamo pod jednotlivými bombami v našom e-shope.

 

Krásne dni,
Vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.