Zimné zľavy + darček pri nákupe nad 80 €: Exkluzívne vlasové sérum proti šedinám & vypadávaniu vlasov

Novoročné predsavzatia

Ako každý rok, tak aj tento rok si väčšina z nás najskôr dala novoročné predsavzatia. V priebehu roka však nie je jednoduché svoje ciele plniť, občas máme tendenciu poľavovať a udržať si rovnakú motiváciu ako na začiatku roka býva chvíľami naozaj ťažké.

 

Často nám ale stačí malý impulz, ktorý nás zase vráti na správnu cestu. Môže to byť nová cvičebná podložka, ktorá nás donúti pravidelnejšie cvičiť. Nový pleťový rad kozmetiky, na ktorý sa každý deň budeme tešiť a dodržíme vďaka nej sľub, viac sa zamerať na starostlivosť o seba. Alebo niekoľko voňavých produktov pre domáce kúpele, s ktorými budeme častejšie oddychovať a relaxovať. Skrátka malá radosť, ktorá dokáže veľké veci.

A keďže novoročné predsavzatia bývajú rôznorodé, zamerali sme sa na tie najobľúbenejšie a podľa nich zostavili novú kategóriu v našom e-shope. Neváhajte sa inšpirovať skôr, ako prídu demotivačné dni.

Pár rýchlych tipov pre ľahší rozjazd:

Sľúbili ste si, že sa o seba budete viac starať?

Krása zvnútra - doplnok stravy: Pleť & Pokožka

Unikátny nutrikozmetický doplnok stravy, vyvinutý odborníkmi v ČR, podporuje krásu zvnútra. Vysoko koncentrovaný komplex 17 aktívnych látok účinne napomáha prirodzenej kráse, sile a kvalite pleti a pokožky. A navyše je vegánsky!

Exkluzívny pleťový olejový elixír

Náš bestseller plný cenných prírodných olejov pre citlivú pleť ako v bavlnke. Regeneruje, vyživuje, hydratuje, zvláčňuje pokožku a predchádza jej starnutiu. Skvelá voľba na zimu!

Tiež chcete viac cvičiť a schudnúť?

Zoštíhľujúce sérum 2v1 proti striám a celulitíde

Pri pravidelnom používaní znižuje výskyt pomarančovej kože až o 39,5%, zvyšuje elasticitu pokožky až o 48% a redukuje objem stehien až o 1 cm. Potvrdené klinickými testami!

Pridajte túto kozmetickú rutinu k Vašim športovým aktivitám a sledujte zmeny.

Prírodný minerálny dezodorant Sedmokráska

Prírodný minerálny dezodorant pre citlivú pokožku s kamencom a sedmokráskou dodá celodenný pocit sviežosti, účinkuje 24 hodín. Nebráni prirodzenému poteniu, ktoré je pre telo veľmi dôležité.

Ideálny voňavý spoločník pre vaše športové aktivity!

Prírodná antistres interiérová vôňa Levanduľa a Litsea Cubeba

100% prírodná aromaterapeutická vôňa s esenciálnymi olejmi okamžite prevonia Váš interiér a napomôže úľave od stresu a únavy, harmonizuje a má antiseptické účinky. Prevoňajte týmto úžasným pomocníkom aj svoju cvičiacu podložku, a spríjemnite si tak svoje chvíľky nielen s jogou…

…alebo viac relaxovať a odpočívať?

Antistres kúpeľová soľ Levanduľa & Žriedlová soľ

Úžasný uvoľňujúci kúpeľ s antistresovou kúpeľovou soľou je blaho pre našu dušu. Soľ navyše dodá pokožke dôležité minerálne látky. Pôsobí priaznivo pri nespavosti a upokojuje. Ruku na srdce - toto potrebuje naozaj každý!

Relaxačný olejový kúpeľ Medovka & Žriedlová soľ

Teplý kúpeľ so žriedlovou soľou, mandľovým olejom a fantastickou vôňou medovky… Domáce kúpele u vás doma v priebehu niekoľkých minút! Relaxujte častejšie. Oddýchnutí s čistou hlavou toho zvládneme viac a s oveľa väčším nadhľadom!

Krásne dni plné energie, odpočinku a pozitívneho myslenia praje Manufaktura!

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.