Tento víkend prebiehajú DNI Marianne - ZĽAVA 20%, jarné zľavy, 3 + 1 na Pivnú kozmetiku a doprava nad 35 € ZADARMO. Naše predajne sú dočasne zatvorené.

Nový anti-pollution rad LÚKA

Veľkú časť nášho života trávime v mestách, ktoré nám síce ponúkajú nepreberné možnosti, zábavu a vzrušenie, ale prinášajú so sebou tiež svoje negatíva. Napríklad znečistené okolité prostredie, ktoré je nepriateľom (nielen) našej pokožky. Smog, oxid uhličitý, priemyselné zvyšky, UV žiarenie, tabakový dym a stres, spolu s modrým žiarením z PC a telefónov výrazne prispievajú k jej starnutiu a oslabeniu. Čo s tým?

Objavte našu unikátnu novinku Anti-Pollution kolekciu LÚKA, ktorá sa stane Vašim ochranným štítom pre život v meste a prácu v kanceláriách plných modernej techniky. Prináša komplexnú starostlivosť v troch krokoch - šetrne vyčistí - dodá rovnováhu a podporí ochrannú bariéru.

Aj napriek tomu, že žijeme v mestách, ťahá nás to k prírode a kedykoľvek môžeme, utekáme do nej. Preto nám bola práve príroda tou najväčšou inšpiráciou pre vznik nového Anti-pollution ochranného radu LÚKA. Všetky produkty tejto kolekcie využívajú unikátny prírodný komplex z českých a slovenských lúčnych bylín (sedmokráska, pestrec, repík a púpava), jabĺk, broskýň, jačmeňa a pšenice, vďaka ktorému napomôžu detoxikácii, rovnováhe a ochrane. Vybrané produkty sa navyše pýšia obsahom cennej látky Ectoin, ktorý účinne chráni proti oxidačnému stresu a poškodeniu. Napomáha regenerácii, hydratácii a tým spomaľuje starnutie pleti. Samozrejmosťou je aj obsah mnohých ďalších cenných ingrediencií - rastlinných olejov, kyseliny hyalurónovej II. generácie, beta-glukánu, vitamínov, panthenolu a mnohých ďalších.

Starostlivosť z prírody pre život v meste...

Nájdite balans medzi hektickým životom v meste a čistotou prírody a postarajte sa o budúcnosť svojej pleti, pokožky a vlasov už teraz. Jedine vhodnou starostlivosťou predídete predčasným prejavom starnutia, tvorbe vrások, tmavých škvŕn a pieh, upchatým pórom, strate pružnosti, dehydratácii, podráždeniu, tvorbe lupín alebo padaniu vlasov. Kolekcia Lúka plná bylín, kvetín, ovocia, čistoty a nežnej starostlivosti sa stane Vaším každodenným únikom do prírody a prostredníkom pre nádhernú a chránenú pokožku aj vlasy. Privoňajte a nalaďte sa na krásu všade okolo Vás - nech už ste kdekoľvek.

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.