-20 % na Hviezdu mesiaca: Toaletná voda Lúka za 22,80

Pleťový booster: víťaz v omladení

Nájsť skutočne účinné sérum proti vráskam plné aktívnych látok, ktoré je cenovo prijateľné a približuje sa čo možno najviac prírode, je v kozmetickom svete skutočný kumšt. Objavte tajomstvo večnej mladosti - náš unikátny pleťový booster! Výnimočná omladzujúca starostlivosť o pleť nabitá vysokým obsahom aktívnych látok, ktorá nadchla už tisíce z Vás. Redukuje vrásky až o -64,5 % a obsahuje 93,9 % ingrediencií prírodného pôvodu. Klinická štúdia, stovky krásnych recenzií a prvenstvo v čitateľskej ankete. Milé dámy, už si nerobme vrásky z vrások...

Náš víťaz v kategórii Anti-age!

Mimoriadnu obľúbenosť pleťového boostera potvrdila aj čitateľská anketa Kozmetické hviezdy 2021. Booster sa v nej umiestnil na skvelom 1. mieste v kategórii Pleť - Anti-age. Zoznámte sa s ním bližšie a vyskúšajte omladzujúci zázrak na vlastnej koži.

Je malý, ale šikovný

Anti-aging, lifting, hydratácia, spevnenie. To všetko vám táto elegantná tyčinka môže ponúknuť. Jemné sérum na tvár je bez parfumácie a jeho sila spočíva v silnej koncentrácii veľmi účinných ingrediencií. Ktoré sú to?

  • Olejový extrakt zo svetlice lekárskej bohatej na omega 6 mastné kyseliny spoločne s extraktom z plamatky kapustovej, kozinca blanitého a koenzýmu Q10 okamžite a dlhodobo redukuje vrásky.
  • Kyselina hyalurónová má výnimočnú schopnosť viazať na seba vodu a potom ju postupne uvoľňovať, vďaka čomu poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje jej pružnosť.
  • Ceramidy obnovujú ochranné vrstvy pokožky a výrazne prispievajú dlhodobej hydratácii.
  • Upokojujúci účinok a ochranu pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia dodáva extrakt z morskej riasy Laminaria Ochroleuca.
  • Medzi ďalšie mimoriadne prospešné látky na zvláčnenie a hydratáciu patrí ružová voda, sedmokráskový extrakt a prírodné oleje.
Na našom e-shope nájdete množstvo krásnych recenzií od spokojných zákazníčok.

„Používam ho ráno aj večer a pleť mám viditeľne vyhladenejšiu a drobné jazvičky sa zmiernili. Veľmi dobre hodnotím tento booster.“

„Skvelé sérum, pleť je vláčna, dobre sa nanáša. Mňa príjemne prekvapilo aj menej vyrážok po pravidelnom používaní.“

„Booster používam denne a je skvelý. Veľmi dobre a rýchlo sa vstrebáva do pokožky a bezprostredne potom, mám pleť vypnutejšiu a pôsobí oddýchnuto. Veľmi dobrý produkt.“

Viac z recenzií si môžete prečítať v záložke recenzie tu.

Klinická štúdia

Že ide o skutočne mimoriadny produkt, dokazuje aj klinická štúdia vykonaná Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

  • Vrásky okolo očí, pier alebo na čele sú vyhladené až o 64,5 %.
  • 95 % žien zaznamenalo redukciu vrások.
  • V oblasti hydratácie pleti bolo preukázané významné a dlhodobé zvýšenie hydratácie až o 10,7 %.

4 tipy na omladzujúcu kúru na mieru

Pleťový booster odporúčame používať týmito spôsobmi:

1) Intenzívna 28-dňová pleťová kúra

Doprajte si ju ideálne 2x ročne - na jar a na jeseň: Aplikujte na čistú pleť. Ráno vmiešajte 1 kvapku boosteru do svojho denného krému a jemne vmasírujte. Večer aplikujte 4 kvapky jemným vklepaním do pleti - pri aplikácii venujte zvýšenú pozornosť okoliu očí a pier, následne použite Váš štandardný nočný krém.

2) Intenzívna 28-dňová vyhladzujúca kúra na redukciu očných vrások

Doprajte si ju ideálne 2x ročne - na jar a na jeseň: Aplikujte 1 kvapku ráno a 4 kvapky večer jemným vklepaním do vyčistenej pleti v oblasti očného okolia.

3) Pravidelná omladzujúca nočná starostlivosť

Večer aplikujte 2 kvapky jemným vklepaním do pleti - pri aplikácii venujte zvýšenú pozornosť okoliu očí a pier, následne použite Váš štandardný nočný krém.

4) Pre zvýšenie účinkov Vašich štandardne používaných osvedčených pleťových prípravkov

Zmiešajte na chrbte ruky 1 kvapku séra s jednou dávkou denného alebo nočného krému a aplikujte na čistú pleť.

Náš tip!

Doplňte omladzujúcu starostlivosť aj ďalšími produktmi, ktoré sú nevyhnutné pre kompletnú starostlivosť o pleť! Vyskúšajte aj Anti-aging nočný krém z radu Sedmokráska. Ochrana, výživa, hydratácia a omladenie. Vegan zloženie a ideálna starostlivosť pre ženy pohybujúce sa často v meste.

 

Prajeme krásne dni!

Vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.