Dnes: Darčeky k objednávke nad 25 € a 35 €, Novinka: Limitovaná edícia Šípky!

Predajne v novom designe

Tvoríme krásnejšie a originálnejšie miesta pre nakupovanie! Posledné mesiace sme využili na rekonštrukciu našich predajní. Jednu po druhej postupne prerábame  do nového designu v duchu „prírodného historického laboratória“, ktoré pre nás symbolizuje to, čím sa inšpirujeme pri vývoji - tradíciu a lokálnu prírodu.

Nového vzhľadu sa dočkali naše pražské predajne Manufaktura v obchodných centrách Westfield Chodov, Atrium Flora, Novo Plaza, v centre Starého mesta na ulici Melantrichova, Celetná a Mostecká a naposledy obliekol nový kabátik aj obchod v OC Arkády Pankrác. Mimopražských klientov sme potešili rekonštrukciou troch predajní v Brne, Jihlave a slovenských zákazníkov v nákupnom centre Aupark v Bratislave.

Pri tvorbe nových interiérov teraz využívame biele keramické obklady „à la laboratórium“, krásne sklenené laboratórne banky –či už ako originálne svetlá alebo ako dekorácie plné bylín, viažeme vlastnoručne sušené byliny, vytvárame čarovné kútiky s toaletným stolčekom alebo vaňou plnou kvetín, atď. Čoraz viac tiež pracujeme s digitálnymi obrazovkami, ktoré nám umožňujú pomocou vizuálnych atraktívnych prezentácií alebo videí jednoducho prenášať príbehy našich ingrediencií a produktov, alebo komunikovať o aktuálnych akciách.

Upcycling je už od samotného začiatku  Manufaktury originálnym prvkom pri tvorbe interiérov – v našich predajniach tak nájdete rozličné drevené a kovové stoly, stolčeky, stoličky a kompozície, ktoré vznikli reštaurovaním starého nábytku či vybavenia zo zaniknutých fabrík. V interiéroch našich predajní Vás rovnako zaujme staré laboratórne sklo, váhy, rumple, pračky, bojlery a ďalšie krásne autentické historické artefakty. Veľmi radi vdychujeme nový život krásnym starým veciam, ktoré môžu ešte dlho slúžiť a ďalej rozprávať svoj príbeh.

Upcycling je už od samotného začiatku Manufaktury originálnym prvkom pri tvorbe interiérov – v našich predajniach tak nájdete rozličné drevené a kovové stoly, stolčeky, stoličky a kompozície, ktoré vznikli reštaurovaním starého nábytku či vybavenia zo zaniknutých fabrík.

Návrh interiéru má na svedomí priamo náš pán majiteľ a šikovní kolegovia potom jeho grafický návrh premenia v skutočnosť.

 

Do rekonštrukcie každej predajne je zapojených veľa zamestnancov a výsledok je vždy spoločným dielom a malým sviatkom pre všetkých. Návrh interiéru má na svedomí priamo náš pán majiteľ a šikovní kolegovia potom jeho grafický návrh premenia v skutočnosť.

Našou snahou je vytvárať v predajniach príjemnú a voňavú atmosféru, ktorú on-line nakupovanie nedokáže sprostredkovať. Zastavte sa pre Vaše nákupy v kamenných predajniach Manufaktura, a pomôžte zredukovať veľké množstvo obalových materiálov potrebných k expedícii e-shopových objednávok. Nie je nič lepšie ako osobné stretnutie... Náš milý personál Vám rád poradí s výberom a na vyžiadanie rozdá testery alebo vzorky vybraných produktov na vyskúšanie. V našich predajniach Vám radi a zadarmo zabalíme vybraný tovar ako darček. Môžete sa tu tiež zaregistrovať do nášho nového vernostného programu a ihneď začať čerpať jeho skvelé výhody.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.