Dnes: Darčeky k objednávke nad 25 € a 35 €, Novinka: Limitovaná edícia Šípky!

Predĺžte si svoje letné opálenie

Jeseň je za dverami a to znamená, že opálenie, na ktorom sme pracovali celé leto, sa možno začína pozvoľna vytrácať. Nie je to ale dôvod na smútok. Máme pre Vás totiž jednoduché riešenie, vďaka ktorému hravo predĺžite svoje letné opálenie a bronzovej farby sa nemusíte vzdávať ani v zime.

Poznáte už náš Samoopaľovací fluid Marhuľa? Jeho najväčšou prednosťou je bezpochyby prirodzené opálenie bez pôsobenia škodlivých vplyvov zo slnečného žiarenia alebo solárií, viditeľný efekt už po jednom použití a krásna vôňa.

 

Šetrné zloženie

Hlavnou zložkou samoopaľovacieho fluidu je neškodná ingrediencia dihydroxyacetón. Ide o látku prírodného pôvodu, ktorá sa vyrába z glycerínu a má bio certifikát ECOCERT. Pôsobí tak, že reaguje s bunkami v najvrchnejšej časti pokožky a zafarbuje ju do príjemného bronzového odtieňa. V receptúre nájdete aj cenné ošetrujúce prírodné oleje - marhuľový, jojobový, mandľový, upokojujúci vitamín E, zjemňujúci ovsený betaglukán, extrakt z morskej riasy a hydratačný glycerín.

Vykúzlite si aj na Vašej pokožke atraktívny zlato-hnedý tón a užívajte si jej hebkosť a starostlivú hydratáciu.

Ako docieliť čo najkrajšie opálenie?

Používajte náš samoopaľovací fluid vždy na vyčistenú pokožku, ideálne po starostlivom peelingu, pomocou ktorého odstránite odumreté kožné bunky. Nanášajte radšej menšiu vrstvu opakovane, než veľkú vrstvu, ktorá by mohla zapríčiniť vznik fľakov. Zo začiatku aplikujte 2x týždenne, než dosiahnete požadovaný odtieň, potom stačí nanášať raz týždenne pre udržanie svojej vysnenej farby. Príjemná gélovo-krémová konzistencia zaručuje pohodlné roztieranie a ľahké vstrebávanie. Vykúzlite si aj na Vašej pokožke atraktívny zlato-hnedý tón a užívajte si jej hebkosť a starostlivú hydratáciu.

Váhate? Prečítajte si recenzie od našich zákazníčok.

Renča - 29. 7. 2021

Úplná spokojnosť, nie je čo vytknúť. Nádherná, jedinečná vôňa, na rozdiel od ostatných produktov, čo som vyskúšala. Prirodzená farba, žiadne fľaky .. proste pecka! Môžem len odporučiť !!! Snáď zostane v ponuke .. vďaka a veľa ďalších spokojných zákazníkov prajem.

Jitka - 12. 5. 2021

Ľahko roztierateľný, príjemná vôňa a koža na nerozoznanie od prírodného opálenie. Od prvého vyskúšania ho používam už niekoľko rokov. Odporúčam !!!

 

Ďalšie reakcie nájdete v záložke recenzia tu.

Pre viac informácií pozri záznam živého vysielania z mája, kde sme sa samoopalovaciemu fluidu venovali spoločne s jeho vývojárkou Terezou Růžičkovou. Nájdete ho na našom Instragrame.

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.