Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

Šetrná dezinfekcia na ruky

Jesenné obdobie chrípok a prechladnutia je pomaly tu. Chráňte sa pred vírusmi a baktériami účinne, či už ste na cestách v mestskej hromadnej doprave, v reštauráciách, školách alebo na detských ihriskách. Jemná dezinfekcia rúk je práve v tomto období veľmi dôležitá a dokáže nám zaistiť komfort pri všetkých našich aktivitách. Aký antibakteriálny gél, ideálne pre celú rodinu, vybrať?

Dezinfekční gely Manufaktura

Šetrná a účinná dezinfekcia na ruky plná prírody
 • Obsahuje 97,18 % ingrediencií prírodného pôvodu
 • Bojuje proti baktériám, vírusom aj plesniam
 • Rýchlo sa vstrebáva
 • Nelepí
 • Nevysušuje
 • Neničí pokožku
 • Krásna svieža vôňa mäty
 • Neobsahuje dráždivý peroxid vodníka
 • Vhodná na časté použitie
 • Vegan zloženie
 • Praktické maxi balenie do kabelky, do auta alebo do práce

Šetrné a účinné zloženie tejto dezinfekcie na ruky pomohlo už desaťtisícom z Vás. Oceňujete najmä jej jemné zloženie, ktoré nadmerne nevysušuje pokožku. Chválite aj príjemnú nelepkavú konzistenciu a teší Vás aj krásna osviežujúca vôňa. Presvedčila Vás aj jej účinnosť proti baktériám, plesniam a obaleným vírusom vrátane COVID-19 a chrípky, ktorá je overená Zdravotným ústavom.

 

Krásne recenzie sú pre nás odmenou

 Jana – 16. 11. 2021

Najlepšia dezinfekcia, inú nekupujeme. Krásne vonia, nelepí.

Jarmila - 8. 4. 2021

Veľmi pekne ďakujem, vonia, dezinfikuje, chráni.

Jana – 10. 2. 2021

Kupujem opakovane – pre celú rodinu – stále najlepší dezinfekčný gél na trhu.

Petra – 22. 11. 2020

Inú dezinfekciu nepoužívam.

 

Možno ste s ňou mali tú česť už aj Vy a ani o tom neviete. Pripomeňte si, že dezinfekcia na ruky dokáže byť voňavá aj bez toho, aby ste zo svojich rúk dlhú dobu cítili nepríjemný zápach liehu.

Viete, že…

Dezinfekčný gél s mätou a žriedlovou soľou sa stal hrdinom v prvej covidovej vlne na jar roku 2020? Dlho bol jediným dostupným dezinfekčným gélom s overenou účinnosťou na českom trhu.

Tiež sa zaslúžil o pomoc pri bežnom fungovaní v náročnej dobe a to v mnohých potrebných organizáciách. Predovšetkým v detských domovoch, v domovoch seniorov, v centrách sociálnych služieb, v hospicoch, a pod. Viac o tejto pomoci sa môžete dočítať tu.

 

Náš tip!

Skvelým a veľmi obľúbeným pomocníkom je tiež dezinfekčný sprej na ruky, ktorý čistí povrchy a je vhodný aj na starostlivosť o kozmetické štetce.

Dezinfekcie na ruky

Manufaktura odporúča

Pokiaľ sa pohybujete v pohodlí domova, vyskúšajte naše rastlinné tuhé mydlá! Veľa zaujímavostí a faktov sa o nich dočítate v novom článku na našom blogu.

Objavte aj ďalšie šetrné dezinfekcie na ruky

V ponuke Manufaktury nájdete aj dezinfekčné prípravky na ruky v balení do kabelky, vhodné na cestovanie a na palubu lietadla – s vôňou mäty, marhúľ a tiež jemnú dezinfekciu pre deti.

 

Krásne jesenné dni

praje Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.