Medzinárodný deň žien: -20 % na šumivé bomby do kúpeľa

Šumivé bomby do kúpeľa s efektom 2v1

Šumivé bomby do kúpeľa s efektom 2v1

Najkratší mesiac v roku často býva pocitovo tým najdlhším. Nízke teploty, málo slniečka, dni stále krátke a naše telo si žiada odpočinok. Február je skrátka mesiac kúpeľov.

 

Zastavte sa, zregenerujte svoje telo i myseľ v horúcom kúpeli a nechajte starosti vyšumieť… Sľubujeme, že to bude bomba!

Šumivé bomby do kúpeľa 2v1 si vyberiete zo 4 obľúbených vôní vo všetkých predajniach Manufaktura aj v e-shope. Obsahujú až 98,70% ingrediencií prírodného pôvodu, sú vyrábané v ČR a nie sú testované na zvieratách.

Zamilujte sa do antistresovej Levandule, nežnej Sedmokrásky, romantickej Ruže alebo zmyselnej Lúky

Dokonalé šumivé bomby 2v1 a ich 10 „naj“

  • Kúpeľové bomby ušetria čas. Vďaka efektu 2v1 a prírodnému zloženiu s vysokým obsahom cenných masiel po kúpeli už nemusíte aplikovať telové mlieko, pokožku skvele zvláčni samotný kúpeľ.
  • Zaisťujú hydratáciu, zvláčnenie, detox a výživu pokožky a vytvoria u vás v kúpeľni malé domáce kúpele a wellness.
  • Obsahujú kakaové, marhuľové, mandľové a bambucké maslo.
  • 100% vegan.
  • Anti-pollution komplex z českých a slovenských bylín a ovocia, ktorým sa pýši šumivá guľa LÚKA, chráni pokožku.
  • Levanduľová guľa do vane obsahuje levanduľový esenciálny olej. Ten pôsobí antistresovo, proti nespavosti, nervozite a prechladnutiu. Aróma olej má vplyv aj na pokožku - dodáva a udržuje potrebnú hydratáciu a má čistiaci a upokojujúci účinok.
  • Sedmokrásky použité na výrobu našej sedmokráskovej gule do vane sú z významnej časti ručne zbierané v čistom prostredí českých záhrad a lúk priamo zamestnancami Manufaktury.
  • Vdychovanie vonných olejov počas aromatického kúpeľa alebo sprchy napomáha celkovému uvoľneniu organizmu, mierni bolesti hlavy a pôsobí ako antistres.
  • Regeneračná žriedlová soľ je lokálnou ingredienciou z fascinujúceho prírodného fenoménu – karlovarských prameňov, ktoré patria medzi najúčinnejšie minerálne vody na svete.
  • Kúpeľové bomby sú šetrné k prírode. V predajniach Manufaktura ich ponúkame BEZ OBALU.

 

Inšpirácia na darček pre milovníkov kúpeľov a relaxu

Šumivé kúpeľové gule sú dostupné aj v krásnych originálnych darčekových sadách. Získate preto dokonalý tip na darček pre všetkých milovníkov vonných kúpeľov, odpočinku a relaxu!

Podporte predaj BEZ OBALU

Vo vybraných predajniach si natočíte sprchovací gél Lúka a regeneračný šampón Pivo do vlastnej nádoby o 20% lacnejšie ako je cena originálneho balenia. Kúpeľovú soľ BEZ OBALU kúpite so zľavou 10%. Pokiaľ sa snažíte šetriť prírodu ako my, doneste si čistú uzatvárateľnú nádobu, nech si doma užijete voňavý kúpeľ alebo sprchu bez zbytočných obalov navyše. Prečítajte si viac o bezobalovom predaji.

Doprajte si uvoľňujúci krémový kúpeľ a dajte, prosím, vedieť, ako sa vám nové gule do kúpeľa páčia, ideálne priamo pod bombami do kúpeľa v našom e-shope. Tešíme sa na spätnú väzbu od vás!

 

Krásne dni,
vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.