Medzinárodný deň žien: -20 % na šumivé bomby do kúpeľa

Upozornenie na nevyhovujúci produkt

Chceli by sme vás informovať, že v rámci interného nadštandardného systému kontroly kvality sme objavili nevyhovujúci produkt:

445113 Upokojujúca a čistiaca pleťová voda CLEAR & HAPPY, šarža 5110778 exp 03/2025.

Na základe kontroly referenčných vzoriek, ktorú dobrovoľne a nad rámec zákonných povinností opakovane vykonávame aj niekoľko mesiacov po uvedení produktov do predaja, sme zistili nasledujúce: Vyššie spomínaný produkt vykazuje známky mikrobiologickej nestability, ktorej príčinou je s najväčšou pravdepodobnosťou niektorá z obsiahnutých prírodných surovín (levanduľová voda , výťažok zo žeruchy, brečtanu, citrónu, šalvie, lopúcha alebo uhorky), ktorá bola v rámci tejto šarže do produktu zapracovaná.

Produkt bol stiahnutý z obehu. V prípade, že ste produkt s touto šaržou zakúpili, prosíme vás, aby ste ho z preventívnych dôvodov prestali používať a vrátili do niektorej z našich predajní. Kúpnu cenu vám budeme kompenzovať vo forme vrátenia peňazí alebo výmeny produktu. Pre uplatnenie kompenzácie nie je nutné predkladať účtenku.

Upozornenie: Ide iba o jednu vyššie zmienenú šaržu tohto produktu, všetky ostatné šarže tohto nami pravidelne vyrábaného a kontrolovaného produktu sú v poriadku.

Ďakujeme za Vaše pochopenie a pevne veríme, že si s nami aj naďalej budete s radosťou užívať naše produkty plné prírody a príbehov.
Vaša MANUFAKTURA

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.