Naše predajne sú otvorené pre výdaj on-line objednávok! Využite Click & Collect alebo objednajte domov s dopravou zadarmo nad 40 €. Dnes: 2 + 1 na toaletné vody.

Zima sa blíži! Ako chrániť svoje ruky?

Naše ruky sú obzvlášť na jeseň a v zime neustále podrobované rôznym skúškam v podobe striedania teplôt, častého kontaktu s vodou a styku s rozmanitými povrchmi a materiálmi. Zaslúžia si preto tú najlepšiu starostlivosť a ochranu, ktorá sa Vám vráti v podobe zamatovo hebkých rúčok bez odrenín, vysušenej a precitlivenej kože.

Čo sa deje s pokožkou v zime
Pokožka v zime dostáva poriadne zabrať. Veľkú úlohu v tom zohrávajú poveternostné vplyvy. Vietor ju vysušuje, nízke teploty vedú k jej zníženému prekrveniu a prechladeniu, mrazivé počasie ju dehydruje. Časté striedanie teplôt vonkajšieho a vnútorného prostredia a prechod do vykúrených priestorov zase vedie k zvýšenému prekrveniu. To všetko narúša štruktúru pokožky a znižuje jej prirodzenú obranyschopnosť a zvyšuje jej citlivosť.

Ako teda pokožku na rukách chrániť?
Koža rúk obsahuje len malé množstvo mazových žliaz, takže je, najmä v zimnom období, nutné ju rozmaznávať hydratačnou, regeneračnou a ochrannou starostlivosťou.

Spoľahnite sa na prírodu
Naše krémy na ruky sa tešia veľkej obľube medzi zákazníkmi a patria už mnoho rokov medzi naše bestsellery. Pýšia sa poctivými receptúrami s vysokým percentom ingrediencií prírodného pôvodu. Obsahujú vzácne rastlinné oleje, bambucké maslo, panthenol, glycerín a ďalšie blahodarné výťažky z ovocia a bylín. Vďaka nim intenzívne regenerujú, hydratujú a starajú sa. A čo viac? Prekrásne voňajú! Z našej rozmanitej ponuky si vyberie naozaj každý.

Naša vývojárka Ing. Eva Horčíková odporúča:

„Na extrémne suché ruky odporúčam Luxusný extra výživný & omladzujúci elixír na ruky s prírodnými olejmi, ktorý je o niečo mastnejší ako naše krémy na ruky.“

 

Potešte nielen svoje ruky, ale aj svoje zmysly!

Okrem jedinečného spojenia ružového oleja, bambuckého masla, marhuľového, makadamiového a ovseného oleja, squalanu, ovseného betaglukánu, panthenolu a žriedlovej soli sú jeho súčasťou ďalšie ošetrujúce látky ako je kyselina hyalurónová koenzým Q10 a komplex vitamínov A, C, E. Aplikáciu sprevádza úžasná 100% prírodná vôňa ružového oleja a esenciálneho oleja z levandule a medovky, ktoré majú báječný aromaterapeutický efekt.

Tip navyše!

„Pre zvýšenie účinku aplikujte v hrubej vrstve za použitia bavlnených rukavíc na ruke. Dokonalú starostlivosť dosiahnete pravidelným používaním (ideálne na noc, kedy v tele prebiehajú regeneračné procesy) v kombinácii s našimi hydratačnými krémami na ruky pre pravidelné premazávanie počas dňa a peelingom na ruky.“

„Keď pokožka na rukách volá po jemnosti, siahnite po Výživnom a zjemňujúcom peelingu s mandľovým olejom a doprajte svojim rukám rozmaznávajúci domáci wellness.“

 

Doprajte si extra starostlivosť… Teraz v akcii!

Jedinečná receptúra ​​peelingu je založená na obsahu cenných prírodných ingrediencií. Dokonale odstráni odumreté bunky a nečistoty a zanechá pokožku zamatovo jemnú, starostlivo vyživenú, mladistvo žiarivú a nádherne prevoňanú.

„Potešte prekrásnym darčekovým balíčkom, ktorý ukrýva trio obľúbených krémov na ruky v praktickom balení do kabelky či na cesty.“

 

Krásne ruky ako darček

Nežná darčeková sada obsahuje naše obľúbené krémy na ruky: Hydratačný s marhuľovým olejom a bambuckým maslom, Extra hydratačný so sedmokráskou a kyselinou hyalurónovou, a Ošetrujúci so žriedlovou soľou, ružovými výťažkami a cennými olejmi.

Hovorí sa tiež, že ruky sú vizitkou každého človeka. Sú často tým prvým, čo si ľudia pri kontakte s druhými všimnú. Reprezentujú, sú zrkadlom veku a odrážajú momentálny stav a prístup k sebe samému. Aj preto si zaslúžia mimoriadnu pozornosť, rozmaznávajúcu a šetrnú starostlivosť, vďaka ktorej urobia ten najlepší dojem.

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.