Naše predajne sú dočasne zatvorené. Dnes doprava a darček nad 35 € ZADARMO a zimné zľavy. Nakupujte online z pohodlia domova.

Zimné zľavy

 

Vianoce sú za nami, darčeky všetkým blízkym sú rozdané a teraz nastáva čas na to, urobiť radosť sebe. Navštívte preto kategóriu zimných zliav, kde nám akosi zamrzli ceny ...

Zimné zľavy odštartovali 28. decembra 2020 a vybrané produkty môžete zaobstarať výhodnejšie vo všetkých predajniach i v e-shope až do 31. januára 2021. Tak neváhajte a urobte si novoročnú radosť voňavou kozmetikou za super ceny.

Nechajte sa objať hrejivo zamatovou vôňou limitovanej edície Jablko a mandle, s ktorou sa pomaly lúčime. Zamilovali ste si sladkú Jahodu a bazový kvet? Neváhajte, aj táto limitovaná edícia, bohužiaľ, pomaly končí. Určite neprehliadnite ani krásne darčekové balíčky za super ceny a za zmienku stoja aj vybrané exkluzívne produkty pre omladzujúcu starostlivosť na čele s mimoriadnym pleťovým Boostrom. Nezabudnite s kvalitnou kozmetikou ani na svojich mužov, na nich čaká obľúbená pivná a pánska kozmetika.

Objavte ešte oveľa viac a prevoňajte si vstup do nového roka .... Nech je čo najvydarenejší!

Šťastný nový rok praje Manufaktura

Vložiť komentár

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.