Naše predajne sú dočasne zatvorené. Dnes doprava a darček nad 35 € ZADARMO a zimné zľavy. Nakupujte online z pohodlia domova.

Pomáhame

Sme hrdí a veľmi nás teší, že sme ani v náročnej a vypätej dobe spojenej s chorobou Covid-19, ktorá ovplyvnila každého z nás, nezabudli pomáhať a myslieť na druhých. Hneď v začiatkoch pandémie sa nám podarilo zareagovať na nedostatok dezinfekčných prostriedkov na celom českom trhu. Zo dňa na deň sme upravili výrobný program a začali vo veľkom vyrábať potrebné dezinfekčné gély na ruky, ktoré sú šetrné a nadmerne nevysušujú a neničia pokožku. Vďaka obrovskému nasadeniu našich zamestnancov, ale aj trpezlivosti Vás - našich zákazníkov - sa nám podarilo rýchlo zásobiť záchranné zložky, zdravotnícke zariadenia a lekárne, ale aj tisíce spokojných zákazníkov nášho e-shopu.

 

Počas krízy sme navyše venovali potrebnú materiálnu pomoc v podobe šetrného dezinfekčného prípravku v celkovej hodnote 2,5 milióna CZK. Pomoc putovala potrebným organizáciám, ktoré síce nie sú v prvej línii záujmu, ale sú súčasťou našich životov a aj ich podpora je pre zachovanie a udržanie ich činnosti viac ako dôležitá. Ide najmä o detské domovy, domovy seniorov, centrá sociálnych služieb, hospice, alzheimer centrá, organizácia Skaut - Junák, Charita Českej republiky, základné a materské školy. Distribúcia viac ako 17.000 litrov potrebnej dezinfekcie by sa nám nepodarila bez extrémneho úsilia našich kolegov vo výrobe, expedícii i manažmentu, ale predovšetkým bez skvelej dlhodobej spolupráce s filantropom Tomášom Slavatom, ktorý veľmi obetavo pomáha deťom v detských domovoch, chorým deťom a všetkým, ktorí to potrebujú. Týmto mu moc ďakujeme.

Okrem dezinfekcie sme venovali tiež naše úžasné ošetrujúce krémy na ruky, ktoré sa tak dostali k lekárom a zdravotným sestričkám na infekčných oddeleniach nemocníc v Čechách i na Slovensku, aby im pomáhali starať sa o ich dezinfekciou namáhané ruky.

Máme z pomoci v takom rozsahu o to väčšiu radosť, že sme ju realizovali bez ohľadu na kritickú situáciu vo vlastnej firme, kedy čelíme obrovským stratám kvôli prerušenej prevádzke a kedy je návrat prosperity v nedohľadne.

Ďakujeme Vám za Vašu podporu a priazeň.
Vaša Manufaktura

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobních údajů.