Využite zimné zľavy až 22% na bestsellery aj darčekové balíčky

Spôsoby platby

Vašu objednávku môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

1) PLATBA KARTOU - GP WEBPAY

Jedná sa o rýchly spôsob platby. Platba kartou alebo Google Pay je zjednodušenie bankového prevodu prostredníctvom platobného systému GP webpay. Po odoslaní objednávky budete pomocou tlačidla "Uskutočniť platbu" presmerovaný do zabezpečeného platobného systému - tu autorizujete platbu. Peniaze nám sú pripísané behom niekoľkých minút. Bežne odosielame nasledujúci pracovný deň po obdržaní platby. Pri prevzatí zásielky od doručovateľa potom už nič neplatíte.

Aké sú výhody platby kartou?

  • Rýchlosť platby - na rozdiel od platby bankovým prevodom nie je potreba čakať 1-3 dni. Pri realizácii platby bude tovar expedovaný maximálne do dvoch pracovných dní od objednania. V okamihu preberania tovaru u seba nemusíte mať žiadnu hotovosť.

Je platba kartou bezpečná?

  • Údaje zo svojej platobnej karty zadávate v zabezpečenom bankovom rozhraní. Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o vašej platobnej karte.

2)BANKOVÝ PREVOD

Platbu môžete uskutočniť vopred prevodom peňazí na náš bankový účet. Po odoslaní objednávky Vám budú e-mailom zaslané údaje potrebné k prevodnému príkazu: suma, číslo účtu, variabilný symbol. Po vykonaní platby sú peniaze na náš účet pripísané zvyčajne do druhého dňa. Tovar odosielame do druhého dňa od prijatia Vašej platby. Pri prevzatí zásielky od doručovateľa potom už nič neplatíte.

3) DOBIERKA

Najbežnejšie používaná platobná metóda v Slovenskej republike. Objednávku zaplatíte pri prevzatí zásielky pracovníka spoločnosti DPD. Dobierka je spoplatnená čiastkou 0,80 €.

4) V HOTOVOSTI / KARTOU PRI OSOBNOM ODBERE

Pri osobnom odbere vo vybranom obchode Manufaktura je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.