Medzinárodný deň žien: -20 % na šumivé bomby do kúpeľa

Predajne

Jedinečná atmosféra

Vstúpte do príjemného priestoru, ktorému vládnu vône a atmosféra evokujúca pocit pohody a relaxácie. Osobitému interiéru dominujú unikátne historizujúce dekorácie pripomínajúce čaro starých čias a ďalšie originálne doplnky. Doprajte si pohladenie po duši a navštívte nás. Bude sa na Vás tešiť náš usmievavý a vzdelaný personál.

Možnosť darčekového balenia

Vybraný tovar Vám radi darčekovo zabalíme. Vyberiete si zo štýlových darčekových krabičiek, prekrásnych papierových vreciek, praktických organzových vrecúšok alebo zostanete pri jednoduchom celofáne? Originálne darčekové balenie pozdvihne každý produkt a premení ho na dokonalý darček.

Zážitkové laboratórium

Prijmite pozvanie do zážitkového laboratória Manufaktura Experience v centre Prahy. Navštívte unikátny priestor pripomínajúci štýlové laboratórium, zúčastnite sa tvorivých workshopov, užite si príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi a odneste si originálne výtvory.

Vzorky produktov zadarmo

Aby ste nekupovali mačku vo vreci a mohli produkty vyskúšať v pohodlí Vášho domova, ponúkame vzorčeky vybraných produktov zadarmo. Príďte sa zoznámiť s našou kozmetikou a otestujte jej výnimočné účinky na vlastnej koži.

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.