Medzinárodný deň žien: -20 % na šumivé bomby do kúpeľa

O nás

Sme MANUFAKTURA - kozmetika inšpirovaná českou tradíciou a prírodou a plná ručnej (MANUálnej) práce a príbehov. Naša značka pre nás symbolizuje skutočnú (FAKTickú) poctivosť, originalitu, srdečný vzťah a radosť z práce. Objavte príbeh, ktorý sa skrýva za každým naším výrobkom ...

Naša história

Sme 100% česká firma založená roku 1991. Už viac ako 30 rokov naša spoločnosť úspešne funguje vďaka nadšeniu tvorcov, poctivé kvalite a úcte k tradíciám, za ktorými si hrdo stojíme.

Čítať viac

Naša kozmetika

Ponúkame kozmetiku a doplnky pre vytvorenie jedinečnej domácej pohody a oázy v podobe domácich kúpeľov. Výrobky tvoríme s ohľadom na naše zásady: českost - tradícia - kvalita - prírodné suroviny - originálny design - ohľaduplnosť voči životnému prostrediu.

Čítať viac

Domáce kúpele

Väčšina našich kozmetických radov tvorí ucelené tipy a recepty pre domáce kúpele, na ktoré je možné premeniť akúkoľvek kúpeľňu. Spomaliť sa, oddýchnuť si, načerpať nové sily a starať sa o svoju krásu. To všetko použitím kvalitnej kozmetiky a kúpeľových doplnkov. ...

Čítať viac

Naše ingrediencie

Receptúry našich výrobkov sú založené na obsahu tradičných lokálnych prírodných ingrediencií - českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej žriedlovej soli, vína a výťažkov z vinnej révy, marhúľ, sliviek a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu.
Čítať viac

Pomáhame

Pravidelne a dlhodobo podporujeme dobročinné projekty. V najväčšej miere spolupracujeme s českou Nadáciou Via, ktorá nečerpá peniaze z európskych ani štátnych fondov, ale prostriedky získava výhradne od individuálnych darcov, firiem a nadácií. Pre Manufakturu je pomoc potrebným prirodzenou súčasťou podnikateľských aktivít.

Čítať viac

Netestujeme na zvieratách

Sme prvým držiteľom medzinárodného certifikátu Humane Cosmetics Standard v Čechách. HCS je jediný celosvetovo platný certifikát udeľovaný kozmetickým spoločnostiam, ktorých výrobky vrátane jednotlivých kozmetických surovín nie sú testované na zvieratách.

Čítať viac

Vegan Friendly

Väčšina našich kozmetických produktov je 100% vegan. Jemné a šetrné zloženie našich produktov je založené predovšetkým na rastlinných základoch a ingredienciách prírodného pôvodu - naša kozmetika ich obsahuje 97-99,5%.

Čítať viac

Udržateľnosť a ekológia

Dnes tak módne "zelené témy" sa stávajú neodmysliteľným prvkom moderného podnikania. Pre nás, v Manufakture, je ohľaduplnosť k životnému prostrediu prirodzenou súčasťou našich aktivít už od samého začiatku. V čom spočívajú naše konkrétne kroky?

Čítať viac

Náš blog

Čo je u nás nové, aké akcie sme pre Vás pripravili, ako sa starať o pokožku či aké výrobky by Vám nemali uniknúť? Zaujímavé články, rozhovory a tipy si môžete prečítať v našom blogu. Inšpirácia nie je nikdy dosť ...

Čítať viac

FAQ

Najčastejšie otázky, pripomienky, otázky a nápady. Nájdite odpoveď na Vaše otázky ...

Čítať viac
 

Kontakty

Napíšte nám na online chat, e-mail eshop@manufaktura.sk alebo Facebook. Sme tu pre Vás!

Čítať viac

 

 

Predajne

Po vkročení do príjemného, svetlého a vzdušného priestoru Vás zahalí príjemná vôňa a atmosféra evokujúce pocit pohody a relaxácie. Náš personál Vás s úsmevom privíta a v prípade potreby rád pomôže s výberom, darčekovým balením, a alebo si s Vami len tak porozpráva. Tak vstúpte, tešíme sa na Vás!

Čítať viac

Ponuka zamestnania

Dobrá nálada, príjemná atmosféra, radosť z práce, pokora, poctivosť, vďačnosť, láska a priateľstvo ... To všetko cťou Manufaktúra už od svojho počiatku v roku 1991 a snaží sa to odovzdať aj svojim zamestnancom. Chcete medzi ne patriť? Pozrite sa na aktuálnu ponuku voľných pracovných pozícií ...

Čítať viac

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.