Objavte novú limitovanú edíciu LESNÉ OVOCIE

Stať sa členom Prihlásiť sa Do môjho účtu

Manufaktura je už od roku 1991 verná tradíciám, prírode, dôrazu na lokálnosť a mimoriadnej starostlivosti o vzťahy so zamestnancami aj zákazníkmi. Aj preto sme vytvorili "Klub Manufaktura" - vernostný program, v ktorom našich zákazníkov s potešením odmeňujeme za vernosť.

Pripojte sa k nám a radosť budeme robiť aj Vám ...

Zbierajte body za nákupy

v predajniach i e-shope Manufaktura

1 € = 1 bod

Za každý Váš nákup, či už prebehne v predajni alebo na e-shope, Vám na účet pripíšeme body. Tie potom budete môcť jednoducho "vymeniť" za výhodné zľavové poukážky na Vaše ďalšie nákupy.
Viac info tu ...

Premeňte body na zľavové kupóny

100 bodov = 4 €

200 bodov = 12 €

300 bodov = 24 €

400 bodov = 40 €

Svoje body premeníte na zľavu prostredníctvom svojho zákazníckeho účtu. Vašu zľavu v podobe individuálneho kódu Vám potom zašleme na e-mail. Môžete ju uplatniť v ktorejkoľvek predajni alebo na e-shope po dosiahnutí potrebnej minimálnej hodnoty nákupu.

Zisti viac

Vaše ďalšie výhody*

Darčeky k nákupu|Akciové ponuky|Zľavy na novinky|Exkluzívne informácie

*K dosiahnutiu týchto výhod je potrebné súhlasiť s odoberaním noviniek v mojom účte

Darček na privítanie za registráciu

Ak sa stanete členom nášho Klubu Manufaktura, získate od nás na privítanie 30 aktívnych počiatočných bodov.

Chcem vedieť viac

AKO SA STAŤ ČLENOM

Vyplňte online registračný formulár a pripojte sa k nám hneď teraz! Registráciu môžete začať aj na predajni, je potrebné ju ale dokončiť online. Nezmeškajte už žiadnu výhodu ... Vaša vernostná karta, body na privítanie a darček k nákupu už na Vás čakajú. Registrujte sa tu.

AKO ZBIERAŤ A UPLATŇOVAŤ BODY

Za každý nákup v predajniach Manufaktura v SR a na www.manufaktura.sk získavate body (1€ = 1 bod), ktoré potom premeníte na zľavy. Výmenu bodov vykonáte online na zákazníckom účte a zľava, ktorá Vám spríjemní Vaše ďalšie nákupy, Vám dorazí na e-mail. Viac info tu.

MÔJ ÚČET

Váš svet výhod, radosti a pohodlného nakupovania - online zákaznícky účet s predvyplnenými údajmi, v ktorom budete mať dokonalý prehľad o Vašich nákupoch, nazbieraných bodoch, zľavách, výhodách, ponukách a termínoch. Prihláste sa tu.

Už na nič nečakajte a vstúpte do sveta, kde radosť z nákupu prináša ďalšiu radosť ...

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.