Nepremeškajte! -20 % na bestseller Pleťový booster Sedmokráska

Recenzie a odporúčania

Recenzie od vás – našich milých zákazníkov – sú pre nás dôležitou spätnou väzbou. Veríme, že aj pre vás sú recenzie podstatné a pomáhajú vám rozhodnúť, či vytipovaný výrobok kúpiť. Veľmi si preto vážime zákazníkov, ktorí si nájdu chvíľku na spísanie svojej osobnej skúsenosti s naším výrobkom.

Každá recenzia prechádza schvaľovacím procesom. Cieľom je odovzdať ostatným zákazníkom iba slušné hodnotenia, ktoré popisujú osobnú skúsenosť s našimi výrobkami.

Transparentnosť je pre nás zásadná, preto negatívne recenzie neupravujeme ani nemažeme. Je úplne v poriadku, že vám niečo nevyhovuje alebo jednoducho nesadne. Nebojte sa podeliť aj o také skúsenosti. Vyhradzujeme si však právo zmazať falošné hodnotenia, recenzie na nesúvisiace výrobky, s hrubými výrazmi alebo s odkazmi na iné weby.

Zverejnené recenzie by mali pochádzať iba od zákazníkov, ktorí u nás hodnotený produkt zakúpili, alebo od obdarovaných, ktorí výrobok dostali ako darček od svojich blízkych. V súčasnej dobe však, bohužiaľ, nie sme schopní recenzie overovať. Na zmene technického riešenia už pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

 

Ako napísať recenziu a  čoho sa vyvarovať?
  • Ohodnoťte tovar pomocou hviezdičiek (5 = najlepšie, 1 = najhoršie).
  • Popíšte svoju vlastnú skúsenosť s výrobkom.
  • Držte sa faktov a neuvádzajte nepravdivé údaje.
  • Neodkazujte na iné webové stránky.
  • Vyvarujte sa urážok, vulgarizmov, rasizmu, vyzývaniu k násiliu a pod.

 

Nepíšte recenziu, pokiaľ ide o:
  • problém s doručením objednávky – poškodenie alebo zámena tovaru, chýbajúci darček a pod.
  • otázky

V týchto prípadoch nás, prosím, kontaktujte na eshop@manufaktura.cz, +420 230 234 392 (po–pia 9–17 h) alebo v chate. Spoločne to vyriešime.

 

Vaše časté otázky

1. Ako pridám recenziu?

Na stránke každého výrobku nájdete pod fotografiou záložky. Kliknite na záložku RECENZIE. V nej potom na tlačidlo PRIDAŤ RECENZIU. Vo formulári vyplňte svoje meno a priezvisko, počet hviezdičiek a popíšte osobnú skúsenosť.

 

 

 

2. Kedy napísať recenziu?

Pokiaľ ide o kozmetický výrobok a chcete zhodnotiť jeho účinky, napíšte recenziu až vo chvíli, keď máte s daným výrobkom skúsenosť aspoň niekoľkých dní, ideálne týždňov. Prvý dojem totiž nemusí byť objektívny.

Pokiaľ hodnotíte doplnky, čaje alebo sirupy popíšte vlastnú skúsenosť s chuťou, vôňou či dizajnom obalu.

3. Prečo hneď po odoslaní svoju recenziu nevidím?

Všetky recenzie čakajú na schválenie a ručnú kontrolu. Každý deň sa tomu aktívne venujeme, občas sa však môže stať, že schválenie trvá niekoľko hodín, vo výnimočných prípadoch niekoľko dní.

4. Mažete negatívne recenzie?

Negatívne recenzie nemažeme ani nijako neupravujeme, aj tie sú pre nás nenahraditeľné. Rešpektujeme vaše názory, dojmy a skúsenosti. Mažeme iba hrubé a vulgárne recenzie alebo tie, ktoré odkazujú na iné weby.

5. Môžem svoju recenziu odstrániť?

Áno, aj to je možné. V takom prípade nám napíšte na e-shop@manufaktura.cz bližšie info o recenzii (meno, dátum a znenie recenzie).

Informácie o tom, ako spracovávame a chránime Vaše osobné údaje, nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.